Αρχική σελίδα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού
ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΝ ΙΔΡΥΜΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
TMHMA ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
 6α Αθανασιάδεια 2007 ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤΙΒΟΣ [Ημέρα 1]   
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ ΑΤΣΑΛΟΓΛΟΥ Νίκος Λ6ε 1. 64.00
ΒΑΡΔΗΣ Αλέξανδρος Λ6ε 2. 48.80
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ Περικλής Μ6ε 3. 45.40
ΖΗΡΟΣ Ιωάννης Μ5γ 4. 45.00
ΔΗΜΟΥ Θεόδωρος Λ6α 5. 43.60
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Γεώργιος Μ6β 6. 42.20
ΒΟΥΤΣΑΡΑΣ Χρήστος Μ6γ 7. 39.60
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Παναγιώτης Λ5δ 8. 39.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΜΙΚΡΑΚΗΣ Αλέξανδρος Μ6α 1. 01.52
ΠΗΤΤΑΣ Παναγιώτης Λ5ε 2. 01.30
ΣΒΟΡΩΝΟΣ Αντώνης Μ6δ 3. 01.30
ΡΙΖΟΣ Ιάσων Λ6β 4. 01.30
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Πάρης Μ4γ 5. 01.25
ΠΑΜΦΙΛΗΣ Κίμων Λ6β 6. 01.20
ΜΑΡΚΙΔΗΣ Κυριάκος Λ6α 7. 01.20
ΚΑΨΙΑΝΗΣ Δημήτριος-Αντώνης Λ5β 8. 01.15
ΠΑΠΑΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Μ5γ 8. 01.15
ΔΡΟΜΟΣ 150μ. ΓΚΟΛΙΑΣ Χρήστος Μ6δ 1. 00:21.89
ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Κωνσταντίνος Λ6ε 2. 00:22.12
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Αδαμάντιος Λ6γ 3. 00:22.67
ΚΑΛΛΙΓΑΣ Αλέξανδρος Μ6γ 4. 00:22.75
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Παναγιώτης Λ6ε 5. 00:23.02
ΔΡΟΜΟΣ 600μ. ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Μ6α 1. 01:54.63
ΣΙΜΟΣ Γιάννης Λ4α 2. 01:59.41
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Παρασκευάς Μ4β 3. 02:01.20
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Βασίλειος Μ5ε 4. 02:06.56
ΤΖΑΒΕΛΛΟΣ-ΓΑΒΑΛΑΣ Στέλιος Μ6γ 5. 02:06.85
ΣΥΚΙΩΤΗΣ Άγγελος Λ6δ 6. 02:08.24
ΑΡΑΖΟΣ Γεώργιος Μ6β 7. 02:10.20
ΔΑΜΑΣΚΟΣ Φίλιππος Λ5α 8. 02:14.52
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θάνος Λ5β 9. 02:17.39
ΑΦΕΝΤΑΚΗΣ Γεράσιμος Λ5γ 10. 02:18.83
ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 1kgr. ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ Αναστάσιος Μ6ε 1. 16.75
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ Ευάγγελος Μ6β 2. 16.60
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Κωνσταντίνος Λ6ε 3. 14.90
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ Μανώλης Μ6ε 4. 14.00
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χάρης Λ6δ 5. 12.62
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Διονύσης Μ6ε 6. 11.60
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λουκάς Λ6α 7. 10.45
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ Βασίλειος Λ6α 1. 04.45
ΚΑΠΑΡΟΣ Γιάννης Μ5γ 2. 04.33
ΔΑΡΕΜΑΣ Γεώργιος Μ6δ 3. 04.29
ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ Χαράλαμπος Λ5α 4. 04.24
ΜΥΛΩΝΑΣ Γιάννης Λ6α 5. 04.19
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Μ6β 6. 04.13
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Λ6δ 7. 04.09
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Ελευθέριος Μ6β 8. 03.96
ΔΡΟΜΟΣ 1.000μ. ΣΑΝΤΙΚΟΣ Ελευθέριος Μ6δ 1. 03:28.58
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης Λ5γ 2. 03:31.88
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Μ6δ 3. 03:33.41
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Μιχαήλ Μ5γ 4. 03:36.04
ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ Νικόλαος Λ6γ 5. 03:41.26
ΖΕΡΒΟΣ Στέλιος Λ5γ 6. 03:42.49
ΣΤΑΓΚΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Ίων Μ4γ 7. 03:45.61
ΠΙΤΟΥΛΗΣ Φώτιος Μ5δ 8. 03:48.59
ΤΣΟΛΑΚΗΣ Γιάννης Λ6α 9. 03:52.97
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Νικόλαος Μ5β 10. 03:54.77
ΔΡΟΜΟΣ 80μ. ΓΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος Λ6δ 1. 00:11.39
ΛΑΣΚΟΣ Δημήτρης Λ5α 2. 00:11.56
ΣΤΕΡΓΙΑΚΗΣ Αλέξανδρος Μ6γ 3. 00:11.70
ΝΤΑΒΑΡΗΣ Φρέντυ Λ6ε 4. 00:11.85
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γιάννης Μ5β 5. 00:12.32
ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ Αλέξανδρος Μ6β 6. 00:12.42
ΔΡΟΜΟΣ 60μ. ΤΖΙΦΡΑΣ Ίων Λ6γ 1. 00:08.39
ΝΤΟΚΟΡΟΣ Κωνσταντίνος Μ6α 2. 00:08.86
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Λ6ε 3. 00:08.88
ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ Σπύρος Μ6δ 4. 00:08.90
ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ Γεώργιος Μ3ε 5. 00:09.24
ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ Περικλής Λ4γ 6. 00:09.32
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. Τζάβελλος-Γαβαλας Στέλιος, Μαρουλάς Γιάννης, Βουτσαράς Χρήστος, Καλλιγάς Αλέξανδρος, Φθενάκης Δημήτριος, Στεργιάκης Αλέξανδρος 6γ Κ.Α. 1. 00:45.13
Σαντίκος Λευτέρης, Γκόλιας Χρήστος, Σβορώνος Αντώνης, Δαρεμάς Γεώργιος, Βαγιακάκος Νίκος, Τσαγγαράς Σπύρος 6δ Κ.Α. 2. 00:45.57
Ατσαλόγλου Νίκος, Χατζημιχάλης Παναγιώτης, Πορφυράτος Κωνσταντίνος, Κωστόπουλος Γεώργιος, Λώς Κωστής, Ντάβαρης Φρέντυ 6ε Κ.Ψ. 3. 00:46.09
Κατσούρης Μανώλης, Κορκόντζελος Περικλής, Σκαπετοράχης Τάσος, Πασχάλης Δημήτριος, Πρόκος Αλέξιος, Αναστασίου Γιάννης 6ε Κ.Α. 4. 00:46.18
Γιώτης Κωνσταντίνος, Γεωργιάδης Κωνσταντίνος, Πιτσιλής Πάτροκλος, Κουρκουμπέτης Λεονάρδος, Καραθανάσης Φίλιππος, Τζωρτζόπουλος Παναγιώτης 6δ Κ.Ψ. 5. 00:46.26
Καρανδρέας Γιάννης, Παπαπολίτης Σάββας, Τσόρης-Ζύμνης Αλέξανδρος, Αλεξανδρόπουλος Ίων, Πήττας Παναγιώτης, Ανυφαντάκης Απόστολος 5ε Κ.Ψ. 6. 00:47.03
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Α: Ρεκόρ Αθανασιαδείων
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 1kgr. ΦΟΥΡΙΚΗ Λίνα Μ6β 1. 11.80
ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Μελίνα Μ6α 2. 11.55
ΛΥΤΣΙΚΑ-ΣΑΡΛΗ Βασιλική-Ευγενία Μ5δ 3. 09.50
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Λήδα Μ5γ 4. 09.30
ΡΟΥΜΠΟΥ Βαλέρια Λ6β 5. 09.20
ΓΚΙΚΑ Ειρήνη Λ6β 6. 07.10
ΤΛΑ Ντα Σίλβα-Ερρικέτη Λ6β 7. 05.35
ΔΙΑΜΑΝΤΗ Κλεοπάτρα Λ6δ 8. 04.50
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαρήλια Λ6δ 1. 01.25
ΠΕΡΑΚΗ Ελένη Λ5ε 2. 01.15
ΣΑΚΕΛΛΙΟΥ Νικολίνα Μ5α 3. 01.15
ΦΛΕΓΓΑ Αμαλία Λ5α 3. 01.15
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Μαρία Μ6α 5. 01.15
ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ Αλίσια Μ5ε 6. 01.15
ΝΤΑΛΗ Βερενίκη Μ6γ 7. 01.10
ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ Χριστίνα-Ιωάννα Λ5δ 8. 01.05
ΝΑΖΟΥ Μαρία Λ4γ 9. 01.00
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΛΑΓΟΥΝΑΡΗ Ευαμίλη Λ6δ 1. 04.37
ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ Αριάδνη Λ6γ 2. 04.09
ΒΕΡΓΟΥ Άρτεμις Μ6β 3. 04.08
ΔΟΥΚΑ Μελπομένη Μ6γ 4. 04.06
ΒΕΡΕΛΗ Διονυσία Λ6α 5. 03.72
ΒΛΑΤΑΚΗ Φλώρα Λ5δ 6. 03.64
ΛΟΗ Μαρία-Χριστίνα Μ5δ 7. 03.59
ΣΑΚΚΟΥΛΑ Αικατερίνη Μ5ε 8. 03.49
ΠΑΝΤΕΛΗ Μαρίνα-Ευφροσύνη Μ5β 9. 03.31
ΔΡΟΜΟΣ 150μ. ΒΛΑΧΑΚΗ Ευγενία Λ6α 1. 00:21.13
ΜΑΚΡΗ Ελπίδα Λ6δ 2. 00:21.71
ΔΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ Ελένη Μ6δ 3. 00:22.29
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μαρία-Χριστίνα Μ5β 4. 00:22.93
ΠΟΛΥΖΟΥ Χαρίκλεια Λ4ε 5. 00:23.11
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Έλλη Μ5δ 6. 00:23.83
ΔΡΟΜΟΣ 600μ. ΠΙΤΟΥΛΗ Σοφία Μ6ε 1. 01:55.53
ΚΑΡΡΑ-ΚΑΛΛΙΔΡΟΜΙΤΟΥ Ρόζα Μ5ε 2. 01:59.27
ΚΑΝΔΗΛΩΡΟΥ Δανάη Μ4στ 3. 02:05.39
ΓΡΑΤΣΙΑ Αννα-Μαρία Λ5 4. 02:08.26
ΚΑΡΑΤΖΑΝΟΥ Δανάη Λ5ε 5. 02:10.88
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ Ιωάννα Λ5δ 6. 02:15.10
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ Αναϊς Λ5γ 7. 02:22.06
ΣΤΙΒΑΚΤΑ Ειρήνη Μ5α 8. 02:29.14
ΔΑΜΑΣΚΟΥ Μυρτώ Λ5γ 9. 02:31.78
ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ ΣΑΚΚΑΡΗ Μαρία Λ6ε 1. 44.20
ΚΟΥΤΡΗ Μαριάνθη Λ6γ 2. 32.52
ΣΟΥΡΟΥΛΙΔΗ Ειρήνη Λ5ε 3. 32.20
ΑΜΠΑΡΙΩΤΗ Φοίβη Μ4γ 4. 26.60
ΣΙΑΜΠΑΝΗ Γεωργία Λ4α 5. 23.12
ΚΑΛΟΓΕΡΑ Αλεξάνδρα Μ6δ 6. 23.00
ΚΟΡΑΚΙΤΗ Άννα-Μαρία Μ6ε 7. 22.82
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ιφιγένεια Μ5β 8. 21.64
ΦΛΩΡΙΔΗ Κωνσταντίνα Λ6ε 9. 20.48
ΔΡΟΜΟΣ 80μ. ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ Αγγελική Μ6β 1. 00:11.48
ΒΟΓΑΣΑΡΗ Δέσποινα Λ6α 2. 00:11.62
ΓΑΤΟΥ Μυρτώ Μ6δ 3. 00:12.14
ΚΟΚΚΑΛΗ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ Μαρία-Νέλλη Μ6γ 4. 00:12.25
ΧΟΥΝΤΑ Μαρίνα Λ6β 5. 00:12.32
ΣΑΡΡΗ Φωτεινή Λ6ε 6. 00:12.53
ΔΡΟΜΟΣ 60μ. ΤΣΙΜΕΚΑ Αναστασία Λ6β 1. 00:08.54
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ Χριστίνα Λ6β 00:08.54
ΦΑΣΟΗ Δανάη Λ6δ 3. 00:09.00
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κορίνα Μ6ε 00:09.00
ΠΑΠΑΔΗΜΑ Κατερίνα Μ6δ 5. 00:09.33
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ελίνα Μ6δ 6. 00:09.45
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. Ρούμπου Αλεξία, Βερελή Διονυσία, Οικονόμου Κέλυ, Παπαθανασίου Τερέζα, Βλαχάκη Ευγενία, Βογάσαρη Δέσποινα 6α Κ.Ψ. 1. 00:46.64
Παπαδήμα Κατερίνα, Σταυροπούλου Ελίνα, Γάτου Μυρτώ, Τσιώρη Μυρτώ, Αλζιγκούζι Μαρία, Δασμάνογλου Ελένη 6δ Κ.Α. 2. 00:46.96
Βουλγαράκη Χριστίνα, Τσιμέκα Αναστασία, Χούντα Μαρίνα, Κυνηγοπούλου Ελισάβετ, Ασημακοπούλου Μαριάννα, Ρούμπου Βαλέρια 6β Κ.Ψ. 3. 00:46.98
Παναγιώτου Μαρία-Ρόζα, Τσιρίκου Ελένη, Νάκα Φιλίππα, Πατσούρη Ευγενία, Σάκκουλα Ιωάννα, Καρυοφύλλη Μαρία 6α Κ.Ψ. 4. 00:47.08
Δεβλέτογλου Αλίσια, Βρυώνη Φιλίππα, Κροντηρά Ιωάννα, Σάκκουλα Κατερίνα, Καρρά-Καλλιδρομίτου Ρόζα, Κουρούβανη Ίρις 5ε Κ.Α. 5. 00:47.31
Αναστασοπούλου Μαρήλια, Μακρή Ελπίδα, Αγγελή Αργυρώ, Φασόη Δανάη, Ησαϊα Νάντα, Λαγουνάρη Ευαμίλη 6δ Κ.Α. 6. 00:48.10
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Α: Ρεκόρ Αθανασιαδείων
[ Αρχική σελίδα: ]
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ι. ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ E.Ε.Ι.
Επικοινωνία | Εγκαταστάσεις | Εκδηλώσεις | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Copyright | Σχεδιασμός