E.E.I. / ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
«ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΕΙΑ 2010»
Τρίτη, 16 Ιουλίου 2002
 
39οι Αγώνες Στίβου - Αθανασιάδεια 2010 /
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Σκιαδάς Παναγιώτης Μ6ε 1 00:42,00
Λύκος Λεωνίδας Μ6α 2 00:40,00
Φλέγγας Δημήτριος Λ6β 3 00:39,10
Λαιμός Ιωάννης Λ6β 4 00:38,30
Οικονόμου Θεόδωρος Μ6ε 5 00:33,80
Ελιέζερ Ηλίας Λ6α 6 00:30,00
Στρατηγός Αριστομένης Μ4ε 7 00:26,60
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Γουναράκης Αλέξανδρος Λ6β 1 00:01,40
Λύτρας Σωτήριος Μ6γ 2 00:01,25
Παπανικόλας Γιάννης Λ6γ 3 00:01,25
Στρατηγός Ιωάννης Μ6β 4 00:01,20
Ζαβιτσάνος Ανδρέας Λ6δ 5 00:01,20
Πρωτονοτάριος Πέτρος Λ6ε 6 00:01,20
Φιλιππάκης Νικόλαος Μ6α 7 00:01,15
Δούκας Ελευθέριος Μ5γ 8 00:01,15
Τσαχαγέας Ιωάννης Μ5β 9 00:01,15
Βασιλικός Πέτρος Μ5α 10 00:01,10
Κριεζής Αντώνιος Μ5δ 11 00:01,10
ΔΡΟΜΟΣ 150μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Αρμόνης Παναγιώτης Μ6β 1 00:20,62
Χρυσοστάλης Φαίδων Μ6β 2 00:21,92
Κουτσομύτης Αναστάσιος Λ6στ 3 00:22,17
Χατζηαθανασιάδης Αλέξανδρος Λ5β 4 00:23,32
Κουτσουβέλης Πέτρος Μ5α 5 00:23,51
Σαρρής Γεώργιος Λ5δ 6 00:25,09
ΔΡΟΜΟΣ 600μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Σεΐδας Λεονάρδος Λ6γ 1 01:51,57
Ιωαννίδης Δημοσθένης Λ6ε 2 01:53,05
Δουληγέρης Χαράλαμπος-Χρήστος Μ5στ 3 01:56,19
Χριστοδούλου Βελισσάριος Μ4ε 4 01:57,63
Κοντομίχαλος Δημήτριος-Μιχαήλ Λ6γ 5 01:59,63
Αυγουστινιάτος Διονύσιος Λ4ε 6 02:00,06
Γιαννάκης Επαμεινώνδας Μ5γ 7 02:06,67
ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 1kgr ΜΑΘΗΤΩΝ Παπαγιάννης Γεώργιος Λ6στ 1 00:17,81
Περράκης-Κόλλιας Φίλιππος-Παύλος Λ6β 2 00:17,12
Σμυρνής Αλέξανδρος Μ6στ 3 00:14,36
Παπαθανασίου Νικόλαος Μ6β 4 00:14,20
Ιατρού Μιχαήλ Μ6γ 5 00:14,17
Παπαγεωργίου Αλέξανδρος Μ6στ 6 00:13,99
Αϊραντζής Βασίλειος Λ6γ 7 00:13,59
Δημητρακόπουλος Αναστάσιος Λ6στ 8 00:13,32
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Δέδες Γεράσιμος Λ6γ 1 00:04,45
Καφαντάρης Φίλιππος Λ6ε 2 00:04,32
Ρίζος Δημήτρης Λ6β 3 00:04,09
Κατσίνης Αλέξανδρος Μ5γ 4 00:04,07
Τουτζιαρίδης Χαράλαμπος Μ6ε 5 00:03,71
Μαΐλλης Ιωάννης Λ5ε 6 00:03,60
Δεντάκης Χαράλαμπος Μ6β 7 00:03,55
Σπηλιόπουλος Παρασκευάς Μ6α 8 00:03,48
ΔΡΟΜΟΣ 1.000μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Γιόκαρης Χρήστος Λ6β 1 03:24,90
Παπαλιάκος-Αθανασίου Νικόλαος Λ5ε 2 03:31,35
Πανηγύρης Κρίτων Μ5α 3 03:31,35
Σίμος Ρήγας Λ5στ 4 03:33,23
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας Μ6α 5 03:40,71
Λιακουνάκος Φίλιππος Λ6δ 6 03:42,97
Κυλικάς Άγγελος Μ5ε 7 03:43,90
ΔΡΟΜΟΣ 60μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Φούλης Άγγελος Λ6δ 1 00:08,04
Μπόμπολας Γεώργιος Μ6ε 2 00:08,40
Τασόπουλος Θεόδωρος Λ6ε 3 00:08,67
Πραστάκος Πέτρος Λ5α 4 00:09,07
Λαμπρόπουλος Αλκιβιάδης Μ6δ 5 00:09,41
Παπανδρέου Νικόλαος Μ4γ 6 00:09,70
ΔΡΟΜΟΣ 80μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Οικονόμου Παναγιώτης Μ6ε 1 00:11,20
Ζέης Ανδρέας Λ5α 2 00:11,54
Σωτηρέλλος Παναγιώτης Μ6δ 3 00:11,55
Κάντζιας Διονύσιος Μ6γ 4 00:11,85
Τζανέτος-Αλευράς Γεώργιος Μ5α 5 00:12,29
Παναγιωτόπουλος Σταμάτης Λ5στ 6 00:12,65
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. ΜΑΘΗΤΩΝ 4ης Δημοτικού Καρούτσος Λεωνίδας-Νέλσων - Κολίτσης-Βενέτικος Δημήτριος-Νεκτάριος - Κριεζής Ανάργυρος - Μιχαλόπουλος Αντώνιος - Παπαβασιλείου Νικόλαος - Χριστοδούλου Βελισσάριος Μ4ε 1 00:49,07
Δήμου Γεώργιος - Ζαφέτ Αλβέρτος-Αθανάσιος - Καρακόζης Αλέξανδρος - Μαρής Σπυρίδων - Οικονόμου Νικόλαος - Πολίτης Δαυίδ Λ4γ 2 00:49,66
Αργυρόπουλος Νικήτας-Αθανάσιος -Αυγουστινιάτος Διονύσιος - Βερίγος Εμμανουήλ - Γαβαλάς Απόστολος - Γρηγορίου Νικόλαος - Καλογερόπουλος Χρήστος Λ4ε 3 00:49,82
Δεβλέτογλου Ανδρέας - Ιωαννίδης Πέτρος -Πράσινος Γεώργιος-Φίλιππος - Φιλιππόπουλος Γεώργιος - Φριλίγκος Ιωάννης - Χιώτης Φίλιππος Μ4α 4 00:51,20
Δεληγιάννης Παντελεήμων-Γεώργιος - Λουκαΐτης Ηλίας-Ιωάννης - Παπαδρόσος Θεόδωρος - Πριόβολος Παναγιώτης - Σελέκος Δημήτριος - Σμυρνής Γεώργιος Μ4β 5 00:52,54
Αλβέρτης-Έβερτ Γεώργιος-Μιλτιάδης - Βενέτης Γεώργιος - Καραμπάτσος-Καναράς Αδριανός - Νικολάου-Κασιμάτης Αναστάσιος - Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος - Πετράκης Κωνσταντίνος Λ4στ 6 00:53,54
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. ΜΑΘΗΤΩΝ Διαμαντόπουλος Γεώργιος - Ιωαννίδης Δημοσθένης - Οικονόμου Παναγιώτης - Πρωτονοτάριος Πέτρος - Τασόπουλος Θεόδωρος - Τρίκας Σταμάτιος Λ6ε 1 00:45,04
Δέδες Γεράσιμος - Καραπαναγιώτης Ελευθέριος Κολοτούρος Νικόλαος - Κοντομίχαλος Δημήτριος-Μιχαήλ - Ξυριδάκης Ιωάννης - Σεΐδας Λεονάρδος Λ6γ 2 00:45,40
Ζαβιτσάνος Ανδρέας - Κούρκουλος-Λάτσης Φίλιππος - Λυμπέρης Αλέξανδρος - Μεταξωτός Γεώργιος - Τσουβελεκάκης Σπυρίδων - Φούλης Άγγελος Λ6δ 3 00:45,50
Αρμόνης Παναγιώτης - Δεντάκης Χαράλαμπος - Παπαθανασίου Νικόλαος - Παρούσης Γεώργιος - Στρατηγός Ιωάννης - Χρυσοστάλης Φαίδων Μ6β 4 00:47,03
Αϊδίνης Γεώργιος - Γούσιας Ανδρέας-Κωνσταντίνος - Ιατρού Μιχαήλ - Κάμτσιος Μαξιμίλλιαν-Τζόναθαν - Κάντζιας Διονύσιος - Τρύφων Κωνσταντίνος Μ6γ 5 00:47,38
Βασιλικός Πέτρος - Δασκαλόπουλος Νικόλαος - Κονδύλης Γεώργιος - Κουτσουβέλης Πέτρος - Τζανέτος-Αλευράς Γεώργιος - Χριστοδουλάκος Μιλτιάδης-Φίλιππος Μ5α 6 00:48,12
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 1kgr ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Κυριακοπούλου Μαργαρίτα Μ6α 1 00:13,0
Σουίπα Αιμιλία Λ6δ 2 00:11,7
Ντέρου Δανάη Λ5β 3 00:11,0
Τσακρή Δέσποινα Μ6δ 4 00:11,0
Τόλη Βικτωρία Λ6δ 5 00:10,5
Παπαθανοπούλου Μυρτώ Μ6δ 6 00:09,7
Καψάλη Στεφανία Λ6β 7 00:09,7
Τσαΐρη Σοφία Μ6ε 8 00:09,3
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Χαραλάμπους-Χαραλαμποπούλου Μιράντα Μ6δ 1 00:01,2
Μακρίδη Ελένη Μ6στ 2 00:01,2
Χαλκιοπούλου Αιμιλία Λ6β 3 00:01,2
Γεωργιάδη Αφροδίτη Λ4στ 4 00:01,2
Λειβαδά Υβόννη Μ5στ 5 00:01,2
Διαμαντή Ελευθερία-Άννα Μ6ε 6 00:01,2
Γαμπρίτσου Βασιλική Λ6γ 7 00:01,2
Κερχουλά Σοφία Μ6α 8 00:01,1
Γούσια Ελισάβετ Λ6στ 9 00:01,0
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Ζάννα Μίνα Μ6δ 1 00:04,0
Χαβούτη Μελιτίνη-Πηνελόπη Μ6α 2 00:03,9
Μανιού Μαρία-Ελισάβετ Μ5στ 3 00:03,8
Παπαφιλίππου Ελένη Μ5ε 4 00:03,8
Εξάρχου Αλίκη Λ6ε 5 00:03,8
Δροσογιάννη Αντωνία Λ5α 6 00:03,7
Μόσχου Ελένη Λ5γ 7 00:03,5
ΔΡΟΜΟΣ 150μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Κωνσταντινίδου Καλλιόπη Μ6δ 1 00:22,2
Κωστοπούλου Αλεξάνδρα Μ5β 2 00:22,7
Κροντηρά Μυρτώ Μ6β 3 00:22,8
Λεβεντάκη Μυρτώ Λ6στ 4 00:23,1
Μπιτσαξή Αλεξία Λ6δ 5 00:23,6
Τσέλου Αθανασία Λ5δ 6 00:24,6
ΔΡΟΜΟΣ 600μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Τριανταφύλλη Ιωάννα-Φωτεινή Λ5β 1 01:54,4
Δήμα Μαρία Μ4ε 2 02:00,2
Φωτοπούλου Άλκηστις-Μαρία Λ5α 3 02:02,3
Κοντομίχαλου Αλεξάνδρα-Χαρτ Μ6α 4 02:07,3
Ροκόφυλλου Χριστιάννα Μ6γ 5 02:09,1
Βόσσου Κωνσταντίνα Μ5γ 6 02:13,0
Σουμάκη Μιράντα Λ5γ 7 02:15,9
Ζιώγα Μυρτώ Λ5β 8 02:17,4
ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Καλογεράκου Μιχαέλα-Βασιλική Μ6στ 1 00:35,4
Έρωτα Ελένη-Μαρία Λ6α 2 00:33,5
Παύλου Ιωάννα Μ6στ 3 00:30,2
Κρητικού Αγάπη Λ3στ 4 00:29,0
Λαζανά Δάφνη Λ6γ 5 00:28,4
Σιαπέρα Ελένη-Μαρία Μ5β 6 00:28,3
Γεωργαντή Μαριάννα Λ5στ 7 00:26,0
Κοντού Μαρλέτα Μ4ε 8 00:22,8
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ 4ης Δημοτικού Αλιπράντη Ναταλία - Θεοχαράκη Ιωάννα - Μπολώτα Χλόη - Ρετζέπη Ειρήνη - Τσουτρέλη Δανάη-Μαρία - Χαρουτουνιάν Μαράλ Μ4γ 1 00:50,3
Αδάμ Νικολέτα - Αντωνέλου-Γιαλλελή Εύα Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή - Μπουτσιούκου Άλκηστις-Καλλιόπη - Παπαμάργαρη Έλλη - Σταθάκη Αικατερίνη Μ4στ 2 00:51,2
Κηνυγοπούλου Ευαγγελίνα - Κωνσταντέλλου Πελαγία - Οικονομίδη Σαλώμη - Τσιμπρή Αθανασία - Σιμάτου Αγγελική-Αναστασία - Φούλη Χριστίνα Λ4ε 3 00:51,2
Γεωργιάδη Αφροδίτη - Καρελιώτη Σοφία-Σελεστίν - Μακρή Αλεξάνδρα - Μπαφαλούκου Ρενάτα - Πεντάρη Ισαμπέλλα - Τσουπίδη Στεφανία Λ4στ 4 00:52,4
Γιόκαρη Βασιλεία - Ζαμκίνου Χριστίνα - Κέρος Καλλιρόη - Μεταξωτού Στάλω - Πάλλη Έλενα - Φυλακτοπούλου Ισμήνη Λ4δ 5 00:54,4
Δήμα Μαρία - Δούρου Δήμητρα - Καφούνη Αγγελική-Νίνα - Κοντού Μαρλέτα - Λιάσκα Αγγελική - Μπιζούμη Ελπινίκη Μ4ε 6 00:54,7
ΔΡΟΜΟΣ 80μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Δανιήλ Καλλιόπη Μ6γ 1 00:10,9
Κεφάλα Χλόη Μ6στ 2 00:11,8
Βησσαράκη Ελένη Μ5γ 3 00:11,9
Βρύζα Ηρώ Λ6στ 4 00:12,0
Καραγεωργίου Ιόλη Λ5β 5 00:12,7
Σάκκαρη Αμάντα Λ5δ 6 00:12,7
ΔΡΟΜΟΣ 60μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Αρβανίτη Εκάβη Μ6α 1 00:08,6
Καλογερά Δήμητρα-Μαρία Λ6στ 2 00:08,7
Ντούμα-Κάλντερ Ιάνθη Λ6α 3 00:08,7
Καρατζά Μαρία-Χριστίνα Μ6β 4 00:09,1
Κανόνη Φανή Μ5β 5 00:09,1
Βλαχάκη Ευαγγελία-Ιόλη Λ6α 6 00:09,3
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 6Χ50μ. ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Καλογεράκου Μιχαέλα-Βασιλική - Κεφάλα Χλόη - Μακρίδη Ελένη - Μπογδάνου Ελένη Μπόμπολα Άννα-Ιωάννα - Χώκινς Θάλεια-Έλλη Μ6στ 1 00:46,1
Θεοχαράκη Δανάη - Καρατζά Μαρία-Χριστίνα - Κεστέκογλου Γεωργία - Κροντηρά Μυρτώ - Μορντώ Λέα - Χώκινς Μυρτώ-Μαρία Μ6β 2 00:46,3
Αληγιζάκη Εμμανουέλα - Βρύζα Ηρώ - Καλαντώνη Δήμητρα - Καλογερά Δήμητρα-Μαρία - Λεβεντάκη Μυρτώ - Παπαντωνάκη Αναστασία-Ιωάννα Λ6στ 3 00:47,6
Αντωνοπούλου Στεφανία - Βελλή Στυλιανή - Καράσσο Σοφία - Κοκοτσάκη Λυδία-Ειρήνη - Παπαφιλίππου Ελένη - Προυσανίδου Παρασκευή-Μαρία Μ5ε 4 00:48,0
Βλαχάκη Ευαγγελία-Ιόλη - Έρωτα Ελένη-Μαρία - Καραγεωργίου Μαρίλη - Κοντομίχαλου Αλεξάνδρα-Χαρτ - Κατσιρέα Ελένη-Μαρία - Ντούμα-Κάλντερ Ιάνθη Λ6α 5 00:48,3
Καψιάνη Σοφία - Μπινιώρη Αντρεα - Μπιτσαξή Αλεξία - Σαραντινού Διονυσία - Σουίπα Κωνσταντίνα-Αιμιλία - Τόλη Βικτωρία Λ6δ 6 00:52,1
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr