Αρχική σελίδα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού
ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΝ ΙΔΡΥΜΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
TMHMA ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 78α ΔΕΛΤΕΙΑ 2006 ΛΥΚΕΙΟ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΣΤΙΒΟΣ [Αποτελέσματα]    [Βαθμολογία]    [Φωτογραφίες]
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
Ακοντισμός ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ Βαγγέλης Α ΚΑ 1 36.97
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Χριστόφορος Β ΚΑ 2 35.73
ΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Στέλιος Α ΚΑ 3 30.70
Άλμα Τριπλούν ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Αλέξανδρος Β ΚΑ 1 11.70
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Ανδρέας Γ ΚΨ 2 11.09
ΧΙΩΤΗΣ Διονύσιος Γ ΚΑ 3 10.05
Σκυταλοδρομία 4x400μ. ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος, ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ-ΚΟΠΠΑΣΗΣ, Δανιήλ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης, ΚΟΛΙΝΤΖΑΣ Στυλιανός Α' ΛΥΚΕΙΟΥ 1 03:47.92
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ Θεόδωρος, ΣΚΑΝΑΒΗΣ Κωνσταντίνος, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Αλέξανδρος Β' ΛΥΚΕΙΟΥ 2 03:48.55
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος, ΡΩΜΟΣΙΟΣ Αλέξανδρος, ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Αντώνης, ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ Ιωάννης Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3 04:01.57
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Απόστολος, ΦΕΣΣΑΣ Δημήτρης, ΚΟΝΤΟΣ Φίλιππος, ΚΑΜΠΑΣ Νίκος Α&Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 4 04:02.39
Δρόμος 110μ. με Εμπόδια ΚΑΝΟΝΗΣ Θωμάς Γ(ΙΒ2) ΚΨ 1 00:17.21
ΝΙΑΡΧΟΣ Φιλώτας Α ΚΑ 2 00:17.30
ΚΛΑΜΑΡΗΣ Κανέλλος Β ΚΑ 3 00:17.67
ΖΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος γ ΚΑ 4 00:17.94
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος γ ΚΑ 5 00:18.34
ΒΟΝΤΑΣ Χρήστος Β ΚΑ 6 00:18.78
Σφαιροβολία ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος Β(ΙΒ1) ΚΨ 1 13.44
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος-Αλέξανδρος γ ΚΑ 2 12.40
ΣΟΥΡΛΑΣ Αλέξανδρος Γ(ΙΒ2) ΚΨ 3 12.30
ΔΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ Ηλίας Β(ΙΒ1) ΚΨ 4 11.90
ΜΩΡΙΑΤΗΣ Αθανάσιος Β ΚΑ 5 11.24
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας Β ΚΑ 6 10.91
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος Β ΚΑ 7 10.50
Άλμα σε Μήκος ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος Α ΚΑ 1 06.05
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος Γ(ΙΒ2) ΚΨ 2 05.90
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος Γ ΚΑ 3 05.45
ΜΠΟΤΣΗΣ Βασίλειος Α ΚΑ 4 05.20
ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ Νικηφόρος Α ΚΑ 5 04.84
Άλμα σε Ύψος ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος Γ(ΙΒ2) ΚΨ 1 01.75
ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος Α ΚΑ 2 01.70
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος Β ΚΑ 3 01.70
ΜΠΙΤΣΟΣ Δημήτριος Γ(ΙΒ2) ΚΨ 4 01.66
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ Β ΚΑ 5 01.66
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Άρης Β ΚΨ 6 01.60
ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ Νίκος α ΚΑ 7 01.60
ΛΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος-Χριστόδουλος γ ΚΨ 8 01.55
Δρόμος 400μ. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Απόστολος β ΚΑ 1 00:55.76
ΚΟΛΙΝΤΖΑΣ Στυλιανός Α ΚΑ 2 00:55.80
ΡΩΜΟΣΙΟΣ Αλέξανδρος γ ΚΑ 3 00:56.26
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης Α ΚΨ 4 00:56.68
ΜΑΡΟΥΛΗΣ Ανδρέας Γ(ΙΒ2) ΚΨ 5 01:02.21
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Β ΚΑ 6 01:11.21
Δρόμος 800μ. ΣΚΑΝΑΒΗΣ Κωνσταντίνος Β ΚΑ 1 02:15.98
ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ Βασίλειος Α ΚΑ 2 02:24.81
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος β ΚΑ 3 02:28.60
ΟΥΟΛΝΤΡΟΝ Κάρολος-Δημήτριος Β ΚΑ 4 02:35.18
Δισκοβολία ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος Α ΚΑ 1 30.10
ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ Γιάγκος Γ(ΙΒ2) ΚΨ 2 28.60
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γεώργιος Α ΚΨ 3 28.52
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Βασίλειος Β ΚΑ 4 28.10
ΧΑΛΑΤΣΗΣ Αλέξανδρος-Χαράλαμπος γ ΚΑ 5 25.50
ΖΕΡΒΑΣ Στέφανος Β ΚΑ 6 23.15
Δρόμος 200μ. ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ-ΚΟΠΠΑΣΗΣ Δανιήλ Α ΚΑ 1 00:24.21
ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ Λεωνίδας Β ΚΑ 2 00:24.89
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ Θεόδωρος Β ΚΑ 3 00:25.10
ΘΑΝΟΣ Θωμάς γ ΚΑ 4 00:25.39
ΛΕΛΗΣ Νικόλαος Β ΚΑ 5 00:25.92
ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ Ιωάννης γ ΚΑ 6 00:26.50
Δρόμος 100μ. ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ Νίκος Γ ΚΨ 1 00:11.33
ΡΟΒΗΣ Φίλιππος Γ ΚΑ 2 00:11.57
ΦΩΤΕΛΗΣ Γεώργιος Α ΚΑ 3 00:12.00
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος γ ΚΑ 4 00:12.05
ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κωνσταντίνος-Ουίλιαμ-Ντείβιντ Β ΚΑ 5 00:12.37
ΚΟΝΤΟΣ Φίλιππος β ΚΑ 6 00:12.57
Δρόμος 1500μ. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Γεώργιος α ΚΑ 1 04:53.38 (γ )
ΤΣΑΤΣΑΝΙΦΟΣ Παναγιώτης-Φοίβος Β ΚΑ 2 05:12.18
ΜΑΝΟΥΣΟΣ Χρίστος α ΚΨ 3 05:17.98
ΔΑΒΑΡΗΣ Κωνσταντίνος Α ΚΑ 4 05:20.12
ΚΟΤΖΙΑΣ Αντώνης α ΚΨ 5 05:20.55
ΡΟΥΣΕΑΣ Ιάσων-Σπυρίδων Α ΚΑ 6 05:21.65
Σκυταλοδρομία 4x100μ. ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ Νίκος (Γ ΚΨ), ΡΟΒΗΣ Φίλιππος (Γ ΚΑ), ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος (Γ(ΙΒ2) ΚΨ), ΜΑΡΑΝΤΟΣ Βασίλης (Γ ΚΑ) Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ 1 00:46.34
ΑΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος (Α ΚΑ), ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ-ΚΟΠΠΑΣΗΣ Δανιήλ (Α ΚΑ), ΚΟΛΙΝΤΖΑΣ Στυλιανός (Α ΚΑ), ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης (Α ΚΨ) Α' ΛΥΚΕΙΟΥ 2 00:46.64
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος (γ ΚΑ), ΡΩΜΟΣΙΟΣ Αλέξανδρος (γ ΚΑ), ΘΑΝΟΣ Θωμάς (γ ΚΑ), ΖΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος (γ ΚΑ) γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3 00:47.39
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Αλέξανδρος (Β ΚΑ), ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κωνσταντίνος (Β ΚΑ), ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ Θεόδωρος (Β ΚΑ), ΚΛΑΜΑΡΗΣ Κανέλλος (Β ΚΑ) Β' ΛΥΚΕΙΟΥ 4 00:47.54
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Απόστολος (β ΚΑ), ΚΟΝΤΟΣ Φίλιππος (β ΚΑ), ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Αναστάσιος (α ΚΨ), ΚΑΜΠΑΣ Νίκος (β ΚΑ) α&β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 5 00:48.14
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
Ακοντισμός ΣΤΑΜΑΤΕΚΟΥ Αικατερίνη Β ΚΑ 1 22.91
ΧΟΥΝΤΑ Μαριλένα-Σταματίνα Β ΚΑ 2 19.65
ΦΙΝΕ Στέλλα α ΚΑ 3 18.25
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Αμαλία Α ΚΑ 4 14.29
Σφαιροβολία ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ Βασιλική Γ ΚΨ 1 08.36
ΗΛΙΑΔΗ Ελισσαβέτ Γ ΚΑ 2 08.10
ΚΑΜΠΑΝΗ Μαρία-Καρολίνα Α ΚΑ 3 07.72
ΣΦΥΡΗ Σοφία Α ΚΑ 4 07.25
ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗ Τατιάνα β ΚΑ 5 07.02
ΣΑΡΡΗ Βασιλική Α ΚΑ 6 06.72
ΜΑΥΡΙΔΟΓΛΟΥ Ειρήνη Β(ΙΒ1) ΚΨ 7 06.12
Άλμα σε Ύψος ΒΛΑΧΟΥ Μυρσίνη Β ΚΑ 1 01.60
ΚΟΥΜΠΑ Φωτεινή- Στεφανία β ΚΨ 2 01.50
ΛΥΓΙΝΟΥ Ιζαμπέλλα γ ΚΑ 3 01.50
ΤΣΙΤΑΜΠΑΝΗ Δήμητρα γ ΚΑ 4 01.45
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Ιλία β ΚΨ 5 01.40
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Λουκία Α ΚΑ 6 01.35
ΛΑΙΜΟΥ Ασπασία Γ ΚΑ 7 01.35
Δισκοβολία ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΥ Όλγα Β ΚΑ 1 21.50
ΛΕΩΝ Αναίς Γ(ΙΒ2) ΚΨ 2 21.10
ΜΑΤΡΑΚΗ Αποστολία Α ΚΑ 3 20.05
ΙΩΑΝΝΙΔΗ Αναστασία Γ ΚΑ 4 17.75
ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Αθανασία γ ΚΨ 5 16.65
ΤΣΑΓΚΡΙΔΗ Ελένη-Λιλιάνα β ΚΨ 6 15.60
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Φωτεινή γ ΚΨ 7 15.20
ΤΣΑΛΛΗ Ναταλία - Ελένη β ΚΨ 8 14.70
Δρόμος 100μ. με Εμπόδια ΜΠΕΛΕΜΕΖΗ Λουϊζα Α ΚΨ 1 00:16.99
ΘΩΜΑ Μυρτώ Α ΚΑ 2 00:17.54
ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ Πηνελόπη Α ΚΑ 3 00:17.89
ΤΣΙΜΠΑΝΟΥΛΗ Φιλίτσα α ΚΑ 4 00:19.44
ΝΙΑΡΧΟΥ Άρτεμις β ΚΑ 5 00:19.57
ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ Μαρίνα β ΚΑ 6 00:20.98
Δρόμος 400μ. ΣΩΤΗΡΕΛΛΟΥ Ισμήνη Α ΚΑ 1 01:04.49
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Τόνια α ΚΑ 2 01:09.57
ΠΕΝΤΑΦΡΑΓΚΑ Ελένη β ΚΑ 3 01:11.07
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ Άρτεμις-Θεοδώρα Β ΚΑ 4 01:12.36
ΡΩΜΟΣΙΟΥ Άλκηστη β ΚΑ 5 01:15.64
Δρόμος 800μ. ΤΡΙΠΟΣΚΙΑΔΗ Ελισσάβετ Β(ΙΒ1) ΚΨ 1 02:40.03
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ Αθηνά β ΚΑ 2 02:44.32
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ηρώ β ΚΑ 3 02:51.51
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ Έρση-Ηλιάνα Γ(ΙΒ2) ΚΨ 4 02:58.42
ΤΣΙΡΙΤΑΚΗ Έφη α ΚΨ 5 03:06.60
ΡΟΥΣΕΑ Ρωξάνη α ΚΑ 6 03:07.80
ΜΗΚΟΥ Μαρίνα β ΚΨ 7 03:08.39
ΑΔΟΣΟΓΛΟΥ Εύα β ΚΑ 8 03:14.23
Άλμα σε Μήκος ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Αριάννα β ΚΑ 1 04.72
ΠΙΤΤΑ Ειρήνη -Μαρία α ΚΨ 2 04.64
ΔΡΙΤΣΑ Βανέσσα-Χριστίνα Α ΚΨ 3 04.52
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα-Φοίβη Β(ΙΒ1) ΚΨ 4 04.45
ΑΡΓΕΙΤΗ Ουρανία γ ΚΑ 5 04.22
Δρόμος 200μ. ΠΑΪΤΑΖΟΓΛΟΥ Κατερίνα α ΚΨ 1 00:29.08
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κατερίνα β ΚΑ 2 00:29.23
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ Μαρίνα β ΚΑ 3 00:29.61
ΜΠΟΤΣΗ Μαρία Γ ΚΑ 4 00:30.46
ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΥ Αγγέλικα β ΚΨ 5 00:30.93
ΝΤΑΒΑΡΗ Νίνα γ ΚΨ 6 00:31.41
Δρόμος 100μ. ΜΑΡΙΝΑΚΗ Λήδα Α ΚΑ 1 00:12.75
ΜΑΡΔΙΚΙΑΝ Ελισάβετ-Ιωάννα Γ(ΙΒ2) ΚΨ 2 00:13.16
ΜΠΙΖΟΥΜΗ Τάνια β ΚΑ 3 00:13.50
ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ Μαριάνθη α ΚΨ 4 00:13.57
ΣΤΑΜΕΛΟΥ Ελένη γ ΚΨ 5 00:14.23
ΜΟΔΙΑΝΟ Ντανιέλα-Μόνικα Β(ΙΒ1) ΚΨ 6 00:15.69
Σκυταλοδρομία 4x100μ. ΔΡΙΤΣΑ Βανέσσα -Χριστίνα (ΚΨ), ΣΩΤΗΡΕΛΛΟΥ Ισμήνη (ΚΑ), ΜΑΡΙΝΑΚΗ Λήδα (ΚΑ), ΜΠΕΛΕΜΕΖΗ Λουίζα-Μαρία (ΚΨ) Α' ΛΥΚΕΙΟΥ 1 00:52.10 (Λ )
ΠΑΪΤΑΖΟΓΛΟΥ Κατερίνα (α ΚΨ), ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ Αριάννα (β ΚΑ), ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κατερίνα (β ΚΑ), ΜΠΙΖΟΥΜΗ Παναγιώτη (β ΚΑ) α&β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 2 00:53.29
ΜΠΟΤΣΗ Μαρία (Γ ΚΑ), ΜΑΡΔΙΚΙΑΝ Ελισάβετ-Ιωάννα (Γ(Ιβ2) ΚΨ), ΤΣΙΠΑ Ναυσικά-Μαρία (Γ ΚΑ), ΚΑΛΔΗ Κωνσταντίνα (Γ ΚΑ) Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ 3 00:56.67
ΚΟΝΙΔΗ Αναστασία-Ραφαέλα (γ ΚΑ), ΝΤΑΒΑΡΗ Νίνα (γ ΚΨ), ΣΤΑΜΕΛΟΥ Ελένη (γ ΚΨ), ΤΣΙΤΑΜΠΑΝΗ Δήμητρα (γ ΚΑ) γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 4 00:57.14
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ Άρτεμις-Θεοδώρα (Β ΚΑ), ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα-Φοίβη (Β(ΙΒ1) ΚΨ), ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Μελίνα-Παναγιώτα (Β ΚΨ), ΤΡΙΠΟΣΚΙΑΔΗ Ελισσάβετ (Β(ΙΒ1) ΚΨ) Β' ΛΥΚΕΙΟΥ 5 00:57.78
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
[ Φωτογραφίες ] [ Αρχική σελίδα: ]
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ι. ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ E.Ε.Ι.
Επικοινωνία | Εγκαταστάσεις | Εκδηλώσεις | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Copyright | Σχεδιασμός