E.E.I. / ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
«ΔΕΛΤΕΙΑ 2009»
Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2002
 
81α ΔΕΛΤΕΙΑ 2009 / ΛΥΚΕΙΟ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
Ακοντισμός Αλεξόπουλος Αθανάσιος Β2 Κ.Ψ. 1 37.00
Κοζαδίνος Κωνσταντίνος Γ2 Κ.Ψ. 1 37.00
Κορωνιώτης Κωνσταντίνος Γ9 Κ.Α. 3 34.80
Μπουρίκας Αλέξανδρος Γ3 Κ.Ψ. 4 34.20
Φωτίου Σοφοκλής Α8 Κ.Α. 5 33.70
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 6 31.90
Κατάκης-Αναστασάκος Φίλιππος ΙΒ2 Κ.Ψ. 7 31.50
Ανθόπουλος Απόστολος Β1 Κ.Α. 8 31.00
Τσολάκης Κωνσταντίνος A4 Κ.Ψ. 9 30.40
Δουκίδης Στέφανος ΙΒ1 Κ.Ψ. 10 29.90
Μιχαηλίδης Μιχάλης ΙΒ1 Κ.Ψ. 10 29.90
Θεοχαράτος Ηρακλής Γ8 Κ.Α. 12 28.80
Παπαδόπουλος Αναστάσιος Γ10 Κ.Α. 13 28.60
Παπαδόπουλος Αλέξανδρος Γ9 Κ.Α. 14 27.80
Ανδρονικίδης Γεώργιος Β1 Κ.Α. 15 27.40
Σταματόπουλος Αλκιβιάδης Γ5 Κ.Α. 16 27.30
Βάλλας Αγαθοκλής ΙΒ1 Κ.Ψ. 17 26.80
Τσίγκος Δημήτριος Α8 Κ.Α. 18 26.70
Φραντζεσκάκης Γεώργιος Β6 Κ.Α. 19 26.60
Κοντός Φίλιππος Β3 Κ.Α. 20 26.50
Κατσαούνης Γεώργιος Κ.Ψ. γ4
Άλμα σε Μήκος Οικονομέας-Κοππάσης Νικόλαος Γ7 Κ.Α. 1 05.55
Δεσύπρης Στυλιανός Β2 Κ.Ψ. 1 05.50
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 2 05.30
Κούλογλου-Μαντζαβίνος Δημήτριος Α3 Κ.Α. 3 05.20
Γιώτης Αθανάσιος Γ2 Κ.Ψ. 4 05.10
Μιτζάλης Γεώργιος ΙΒ2 Κ.Ψ. 4 05.10
Οικονόμου Ανδρέας ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 05.10
Δάβρης- Σαμπατακάκης Θεμιστοκλής Α2 Κ.Α. 7 05.00
Δεβλέτογλου Νικόλαος Α2 Κ.Α. 7 05.00
Μπουρατζής Νικόλαος Β4 Κ.Α. 7 05.00
Μπούρλος Αθανάσιος Β4 Κ.Α. 7 05.00
Λόλας Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. 7 05.00
Αϋφαντής Σπυρίδων Β3 Κ.Ψ. 12 04.90
Βαγιακάκος Γεώργιος Α1 Κ.Α. 12 04.90
Περιστέρης Γεώργιος Α6 Κ.Α. 12 04.90
Τσαρέας Αθανάσιος Α8 Κ.Α. 12 04.90
Ζόμπολας Κωνσταντίνος Α5 Κ.Ψ. 16 04.80
Καμπάς Νικόλαος Β2 Κ.Α. 16 04.80
Μπίκας Σωτήριος Β4 Κ.Α. 16 04.80
Θάνος Θωμάς Γ8 Κ.Α. 16 04.80
Αγγελής Δημοσθένης Κ.Ψ. γ1 05.00
Φρούσσος Ιωάννης Κ.Ψ. γ1 04.60
Γεωργιάδης Νικόλαος Κ.Ψ. γ1 04.90
Σελλιανάκης Γεώργιος Κ.Α. Γ4
Άλμα σε Ύψος Δεσύπρης Στυλιανός Β2 Κ.Ψ. 1 01.90
Δεβλέτογλου Νικόλαος Α2 Κ.Α. 2 01.70
Κιλισμανής Ελευθέριος Β3 Κ.Α. 3 01.65
Ψυχογιός Κωνσταντίνος Γ3 Κ.Α. 4 01.60
Αυδής Ιωάννης Γ8 Κ.Α. 4 01.60
Σουρουλίδης Κίμων ΙΒ2 Κ.Ψ. 4 01.60
Κωστάκης Δημήτριος A1 Κ.Ψ. 7 01.55
Αγγελικόπουλος Σπυρίδων Β1 Κ.Α. 7 01.55
Αλεξανδράτος-Κέρνερ Άρης Β1 Κ.Α. 7 01.55
Ανθόπουλος Απόστολος Β1 Κ.Α. 7 01.55
Γκέλλας Φοίβος Β1 Κ.Α. 7 01.55
Δουληγέρης Αθανάσιος Β2 Κ.Α. 7 01.55
Στεργιάκης Λάμπρος Γ10 Κ.Α. 7 01.55
Κοτσώνης Θρασύβουλος ΙΒ2 Κ.Ψ. 7 01.55
Αϋφαντής Σπυρίδων Β3 Κ.Ψ. 15 01.50
Δάβρης- Σαμπατακάκης Θεμιστοκλής Α2 Κ.Α. 15 01.50
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 15 01.50
Παναγιωτόπουλος Αλέξανδρος-Νικόλαος Α5 Κ.Α. 15 01.50
Τσαρέας Αθανάσιος Α8 Κ.Α. 15 01.50
Καμπάς Νικόλαος Β3 Κ.Α. 15 01.50
Οικονομέας-Κοππάσης Νικόλαος Γ7 Κ.Α. 15 01.50
Δουκίδης Στέφανος ΙΒ1 Κ.Ψ. 15 01.50
Παπακωνσταντίνου Δημήτρης ΙΒ2 Κ.Ψ. 15 01.50
Ζαβακόπουλος Πέτρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 15 01.50
Κατάκης-Αναστασάκος Φίλιππος ΙΒ2 Κ.Ψ. 15 01.50
Σταμόπουλος Γεώργιος Κ.Ψ. γ5 01.50
Μουλάς Δημήτριος-Ιωάννης Κ.Ψ. β5 01.35
Σελλιανάκης Γεώργιος Κ.Α. Γ4 01.30
Δισκοβολία Αλεξόπουλος Αθανάσιος Β2 Κ.Ψ. 1 36.90
Σταματόπουλος Αλκιβιάδης Γ5 Κ.Α. 2 28.70
Ρούσσος Φίλιππος-Δημήτριος Α7 Κ.Α. 3 28.00
Παπακωνσταντίνου-Τζοβανάκης Δημήτριος Α6 Κ.Α. 4 27.80
Θεολογίτης Κωνσταντίνος-Σαράντος Β2 Κ.Α. 5 27.50
Δεσύπρης Στυλιανός Β2 Κ.Ψ. 6 26.90
Οικονόμου Ανδρέας ΙΒ1 Κ.Ψ. 6 26.60
Δανέζης Νικόλαος ΙΒ2 Κ.Ψ. 8 25.70
Χαλάτσης Αλέξανδρος-Χαράλαμπος Γ10 Κ.Α. 9 24.80
Δουκίδης Στέφανος ΙΒ1 Κ.Ψ. 9 24.80
Αψόκαρδος Βίκτωρ-Κωνσταντίνος ΙΒ2 Κ.Ψ. 11 24.50
Γιώτης Αθανάσιος Γ2 Κ.Ψ. 12 24.20
Θεοδόσης Αντώνιος Β2 Κ.Α. 13 23.80
Θεοδωρόπουλος Αντώνιος Γ2 Κ.Ψ. 14 23.70
Κατσίνης Γεώργιος Γ8 Κ.Α. 15 23.60
Πριόβολος Ιωάννης Β5 Κ.Α. 16 23.50
Κέρος Γεώργιος ΙΒ1 Κ.Ψ. 16 23.50
Αλεξόπουλος Γεώργιος Κ.Ψ. γ2 33.00
Κατσούλας Βασίλειος Κ.Α. Γ3 30.80
Στεφανίδης Άρης-Ιορδάνης Κ.Α. Γ3 29.00
Δελλής Γεώργιος Κ.Ψ. γ5 28.80
Κοταρίδης Πέτρος Κ.Α. Γ5 26.70
Κουτσούκος-Κοντογιάννης Παναγιώτης Κ.Α. Β8 26.40
Κατσαούνης Γεώργιος Κ.Ψ. γ4 25.80
Δρόμος 100μ. Σουλτάτης Χρήστος Α7 Κ.Α. 1 00:11.59
Κανόνης Λεωνίδας ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 00:11.70
Βουλγαράκης Απόστολος Β1 Κ.Α. 3 00:11.91
Γκόλιας Κωνσταντίνος Α2 Κ.Α. 4 00:11.96
Μιχαλόπουλος Γεώργιος Γ9 Κ.Α. 5 00:11.99
Καμπάς Νικόλαος Β2 Κ.Α. 6 00:12.00
Ζαβακόπουλος Πέτρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 7 00:12.10
Θεολογίτης Κωνσταντίνος-Σαράντος Β2 Κ.Α. 8 00:12.13
Σταυρίδης Γεώργιος-Βασίλειος Γ10 Κ.Α. 9 00:12.31
Θεοδωρόπουλος Αντώνιος Γ2 Κ.Ψ. 10 00:12.32
Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος Γ6 Κ.Α. 11 00:12.32
Ανθόπουλος Απόστολος Β1 Κ.Α. 12 00:12.34
Κούλογλου-Μαντζαβίνος Δημήτριος Α3 Κ.Α. 13 00:12.35
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 14 00:12.36
Νικολαϊδης Κωνσταντίνος Α5 Κ.Α. 15 00:12.36
Κανακάς Ιωάννης Α3 Κ.Α. 16 00:12.44
Κορωνιώτης Κωνσταντίνος Γ9 Κ.Α. 17 00:12.48
Ρέγκος Φίλιππος Β5 Κ.Α. 18 00:12.53
Οικονομέας-Κοππάσης Νικόλαος Γ7 Κ.Α. 19 00:12.54
Μαρκάκης Πάνος-Βασίλειος Β1 Κ.Ψ. 20 00:12.57
Θάνος Ιωάννης Α2 Κ.Α. 20 00:12.57
Ατσαλόγλου Ευθύμιος Κ.Ψ. γ5 00:18.96
Χρονόπουλος Θεόδωρος Κ.Α. Γ6 00:19.10
Αγγελής Δημοσθένης Κ.Ψ. γ1 00:19.36
Τριανταφύλλης Κωνσταντίνος Κ.Α. Γ5 00:19.48
Δελλής Γεώργιος Κ.Ψ. γ5
Χριστοδουλίδης Αλέξανδρος Κ.Α. Γ2
Δρόμος 200μ. Νικολαϊδης Κωνσταντίνος Α5 ΚΑ 1 00:23.75
Σουλτάτης Χρήστος Α7 Κ.Α. 2 00:24.72
Γκόλιας Κωνσταντίνος Α2 Κ.Α. 2 00:24.80
Ζαβακόπουλος Πέτρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 3 00:24.80
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 4 00:25.40
Αναγνωστόπουλος Κωνσταντίνος Γ6 Κ.Α. 5 00:25.43
Βουλγαράκης Απόστολος Β1 Κ.Α. 6 00:25.53
Μιχαλόπουλος Γεώργιος Γ9 Κ.Α. 7 00:25.69
Ρέγκος Φίλιππος Β5 Κ.Α. 8 00:25.89
Μανούσος Χρίστος-Παναγιώτης A3 Κ.Ψ. 9 00:26.08
Λαμπετίδης Φίλιππος Β3 Κ.Α. 10 00:26.12
Λόλας Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. 11 00:26.16
Δεσύπρης Στυλιανός Β2 Κ.Ψ. 12 00:26.20
Ρωμοσιός Αλέξανδρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 13 00:26.30
Τοσουνίδης Χαράλαμπος Β6 Κ.Α. 14 00:26.39
Οικονομέας-Κοππάσης Νικόλαος Γ7 Κ.Α. 15 00:26.57
Μαρκάκης Πάνος-Βασίλειος Β1 Κ.Ψ. 16 00:26.60
Σταθίου Χρήστος Β6 Κ.Α. 17 00:26.64
Θεολογίτης Κωνσταντίνος-Σαράντος Β2 Κ.Α. 18 00:26.69
Σταυρίδης Γεώργιος-Βασίλειος Γ10 Κ.Α. 19 00:26.78
Κέρος Γεώργιος ΙΒ1 Κ.Ψ. 20 00:26.79
Χρονόπουλος Θεόδωρος Κ.Α. Γ6
Δρόμος 400μ. Ζαβακόπουλος Πέτρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 1 00:55.80
Βουλγαράκης Απόστολος Β1 Κ.Α. 2 00:56.40
Γκόλιας Κωνσταντίνος Α2 Κ.Α. 2 00:56.97
Ρωμοσιός Αλέξανδρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 3 00:57.32
Πλέστης Πέτρος ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 00:58.73
Κορωνιώτης Κωνσταντίνος Γ9 Κ.Α. 5 00:59.04
Σουλτάτης Χρήστος Α7 Κ.Α. 6 01:00.12
Οικονομέας-Κοππάσης Νικόλαος Γ7 Κ.Α. 7 01:01.00
Πάντος Παύλος Β4 Κ.Α. 8 01:01.20
Δασκαλάκης Ιωάννης Α2 Κ.Α. 9 01:01.75
Παπαδόπουλος Αλέξανδρος Γ9 Κ.Α. 10 01:01.92
Βαγιακάκος Γεώργιος Α1 Κ.Α. 11 01:01.98
Δεσύπρης Στυλιανός Β2 Κ.Ψ. 12 01:02.10
Μάντζος Αργύριος Β4 Κ.Α. 13 01:02.11
Αυδής Ιωάννης Γ8 Κ.Α. 14 01:02.14
Σάλβι-Σιφναίος Λεό ΙΒ1 Κ.Ψ. 15 01:02.23
Μιχαλόπουλος Γεώργιος Γ9 Κ.Α. 16 01:02.26
Κρεατσούλας Κωνσταντίνος Β3 Κ.Α. 17 01:02.57
Αναγνωστόπουλος Στυλιανός Γ8 Κ.Α. 18 01:02.83
Μαρκάκης Πάνος-Βασίλειος Β1 Κ.Ψ. 19 01:03.00
Αλεξόπουλος Αθανάσιος Β2 Κ.Ψ. 20 01:03.13
Νικολαϊδης Ηρόδοτος-Μιχαήλ Κ.Α. Γ6
Σφαιροβολία Αλεξόπουλος Αθανάσιος Β2 Κ.Ψ. 1 13.40
Φρανσές Ερρίκος-Φίλιππος A4 Κ.Ψ. 2 12.01
Σταματόπουλος Αλκιβιάδης Γ5 Κ.Α. 3 12.00
Χαλάτσης Αλέξανδρος-Χαράλαμπος Γ10 Κ.Α. 4 11.80
Αναγνωστόπουλος Στυλιανός Γ8 Κ.Α. 5 11.35
Δουκίδης Στέφανος ΙΒ1 Κ.Ψ. 6 11.25
Ανθόπουλος Απόστολος Β1 Κ.Α. 7 10.75
Κορωνιώτης Κωνσταντίνος Γ9 Κ.Α. 8 10.70
Δρίτσας Ιωάννης Α2 Κ.Α. 9 10.50
Κοντός Φίλιππος Β3 Κ.Α. 9 10.50
Σταθίου Χρήστος Β6 Κ.Α. 9 10.50
Σύμπουρας Αντώνιος Β6 Κ.Α. 9 10.50
Παπακωνσταντίνου-Τζοβανάκης Δημήτριος Α6 Κ.Α. 13 10.45
Βουλγαράκης Απόστολος Β1 Κ.Α. 14 10.30
Ζύμνης Σοφοκλής Γ8 Κ.Α. 15 10.20
Κέρος Γεώργιος ΙΒ1 Κ.Ψ. 15 10.20
Ζαβακόπουλος Πέτρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 17 10.17
Αλεξανδράτος-Κέρνερ Άρης Β1 Κ.Α. 18 10.15
Μισαηλίδης Απόστολος Α5 Κ.Α. 19 10.10
Ρούσσος Φίλιππος-Δημήτριος Α7 Κ.Α. 19 10.10
Σουλτάτης Χρήστος Α7 Κ.Α. 19 10.10
Κουρκουμπέτης Αριστοτέλης ΙΒ2 Κ.Ψ. 19 10.10
Στεφανίδης Άρης-Ιορδάνης Κ.Α. Γ3 1 12.60
Χριστοδουλίδης Αλέξανδρος Κ.Α. Γ2 2 11.05
Κοταρίδης Πέτρος Κ.Α. Γ5 3 11.05
Δελλής Γεώργιος Κ.Ψ. γ5 4 11.00
Αλεξόπουλος Γεώργιος Κ.Ψ. γ2 5 10.90
Παπαδόπουλος Ηλίας Κ.Ψ. α2 6 10.70
Κατσούλας Βασίλειος Κ.Α. Γ3 7 10.70
Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος Κ.Α. Γ3 8 10.60
Αφουξενίδης Παναγιώτης Κ.Α. Γ5 9 10.30
Κοντογιώργος Ιωάννης Κ.Α. Γ4 11 10.20
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
Ακοντισμός Καφαντάρη Μαρίνα Β3 Κ.Ψ. 1 20.40
Κουρούβανη Αθανασία-Λυδία Α4 Κ.Α. 2 19.20
Προκοπάκη Ερμιόνη Α7 Κ.Α. 3 18.90
Γρηγοριάδου Μελίνα ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 18.00
Μπολέτη Όλγα-Δήμητρα Γ5 Κ.Α. 5 17.60
Τζωρτζοπούλου Βασιλική Β3 Κ.Ψ. 6 17.50
Ταλιουράκη Αγγελική Β6 Κ.Α. 7 16.20
Μπαρκαγιάννη Έλενα-Άρτεμις Β3 Κ.Α. 8 15.60
Μανιατοπούλου Χριστίνα-Μαρία Β1 Κ.Ψ. 9 15.30
Κονίδη Αναστασία-Ραφαέλα Γ2 Κ.Α. 10 15.20
Παπάζογλου Ελένη Α6 Κ.Α. 11 14.90
Προσαλίκα Φοίβη Β5 Κ.Α. 12 14.20
Κονταξή Θεοδώρα Γ2 Κ.Ψ. 13 14.00
Μίντζολη Κωνσταντίνα Γ2 Κ.Α. 14 13.90
Μαυρικίου Σοφία Β3 Κ.Ψ. 15 13.80
Τσιμπανούλη Φιλίτσα-Αθηνά Α8 Κ.Α. 16 13.80
Παπαθανάση Ιφιγένεια Α6 Κ.Α. 17 13.70
Βόγια Στυλιανή Β1 Κ.Ψ. 18 13.60
Βογιατζή Παναγιώτα-Βικτωρία Β1 Κ.Α. 19 13.60
Νόμπελη Έλλη-Χριστίνα Γ3 Κ.Ψ. 20 13.40
Πρεζάνη Αγγελική Κ.Ψ. γ4
Άλμα σε Μήκος Πίττα Ειρήνη-Μαρία A3 Κ.Ψ. 1 04.60
Πενταφράγκα Ελένη Β5 Κ.Α. 2 04.50
Χατζημάρκου Αριάννα ΙΒ1 Κ.Ψ. 3 04.40
Κοντογούρη Μαριάνθη A1 Κ.Ψ. 4 04.30
Τσάλλη Δάφνη-Μίνα ΙΒ1 Κ.Ψ. 5 04.20
Κατσούρη Αικατερίνη Α3 Κ.Α. 6 04.15
Παϊταζόγλου Αικατερίνη A4 Κ.Ψ. 7 04.10
Πατσούρη Αναστασία Α6 Κ.Α. 8 04.10
Μακρή Ελένη-Αλεξάνδρα ΙΒ1 Κ.Ψ. 9 04.05
Καραθανάση Χρυσή Γ1 Κ.Ψ. 10 04.00
Γκότση Ζαχαρούλα Β1 Κ.Α. 11 04.00
Σπυροπούλου Σωτηρία Β6 Κ.Α. 12 04.00
Αργείτη Ουρανία ΙΒ2 Κ.Ψ. 13 04.00
Σταυροπούλου Αιμιλία Γ3 Κ.Α. 14 03.85
Αποστολίδου Μαριλένα A3 Κ.Ψ. 15 03.80
Δρίτσα Μαρίνα A4 Κ.Ψ. 16 03.80
Μπαρμπαρή Μυρτώ-Μαρία Β4 Κ.Α. 17 03.80
Τσαγκαράτου Κωνσταντίνα-Στέλλα Β6 Κ.Α. 18 03.80
Μπιζούμη Παναγιώτα ΙΒ1 Κ.Ψ. 19 03.80
Τσιταμπάνη Δήμητρα ΙΒ2 Κ.Ψ. 20 03.80
Χαρώνη Μαρία-Ανθή Κ.Α. Γ5 04.30
Τεγοπούλου Αριάδνη Κ.Ψ. β4 04.10
Γκατζιώνη Σοφία-Ξανθή Κ.Α. Α4 03.65
Μπουλούτα Αννα Κ.Α. Α2 03.64
Παναγοπούλου Σοφία Κ.Α. Α2 03.50
Λαγουνάρη Αιμιλία-Παρασκευή Κ.Ψ. β5
Βέργου Άρτεμις Κ.Α. Β5
Αλμα σε Ύψος Τζωρτζοπούλου Βασιλική Β3 Κ.Ψ. 1 01.45
Πενταφράγκα Ελένη Β5 Κ.Α. 2 01.40
Λυγινού Ιζαμπέλλα ΙΒ2 Κ.Ψ. 3 01.35
Κουλουβάτου Βέρα-Λουίζα Β1 Κ.Ψ. 4 01.30
Τσιταμπάνη Δήμητρα ΙΒ2 Κ.Ψ. 5 01.30
Κούμπα Φωτεινή-Στεφανία ΙΒ1 Κ.Ψ. 6 01.30
Πίττα Ειρήνη-Μαρία A3 Κ.Ψ. 7 01.25
Σαράντη Ελπινίκη A3 Κ.Ψ. 8 01.25
Κλεόπα Ιρις Α3 Κ.Α. 9 01.25
Φυτά Μαρία-Αναστασία Α8 Κ.Α. 10 01.25
Ψαράκη Λουκία Α8 Κ.Α. 11 01.25
Παράσχη Μαριάνα-Αλεξάνδρα-Αντρέα A1 Κ.Ψ. 12 01.20
Σβώλου Αλίκη A2 Κ.Ψ. 13 01.20
Αποστολίδου Μαριλένα A3 Κ.Ψ. 14 01.20
Δαυίδ Κωνσταντίνα-Ιόλη A3 Κ.Ψ. 15 01.20
Σαμαρά Ινώ-Μαρία A3 Κ.Ψ. 16 01.20
Βόντα Ναταλία Α1 Κ.Α. 17 01.20
Κουρούβανη Αθανασία-Λυδία Α4 Κ.Α. 18 01.20
Κουτσοποδιώτη Αγγελική Α4 Κ.Α. 19 01.20
Λουκά Μαρία-Ορσαλία Α4 Κ.Α. 20 01.20
Μυτταράκη Ευαγγελία Α6 Κ.Α. 21 01.20
Πατσούρη Αναστασία Α6 Κ.Α. 22 01.20
Σκάγιαννη Μαρία Β6 Κ.Α. 23 01.20
Παπαδοπούλου Ελισάβετ-Βασιλική ΙΒ1 Κ.Ψ. 24 01.20
Φλώρου Αιμιλία ΙΒ1 Κ.Ψ. 25 01.20
Άλμα σε Ύψος Περάκη Ελένη Κ.Ψ. α3 01.30
Αναστασοπούλου Μαρία-Ειρήνη-Ευαγγελία Κ.Ψ. β4 01.30
Χαρώνη Μαρία-Ανθή Κ.Α. Γ5 01.25
Φλέγγα Αμαλία-Αικατερίνη Κ.Ψ. α6 01.20
Φενέκου Μαρία-Ελλη Κ.Α. Α2 01.20
Σακέλλιου Νικολίνα Κ.Α. Α3 01.20
Δεβλέτογλου Αλίσια Κ.Α. Α6 01.20
Πετροπούλου Καλλιόπη Κ.Α. Γ8 01.15
Δισκοβολία Κουρούβανη Αθανασία-Λυδία Α4 Κ.Α. 1 24.00
Τσάλλη Ναταλία-Ελένη ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 19.00
Καφαντάρη Μαρίνα Β3 Κ.Ψ. 3 18.80
Μαυρικίου Σοφία Β3 Κ.Ψ. 4 18.10
Βαφειαδάκη Μαρία-Λουίζα ΙΒ2 Κ.Ψ. 5 18.00
Μπαρμπαρή Μυρτώ-Μαρία Β4 Κ.Α. 6 16.80
Σπηλιοπούλου Μαρία-Ανδρονίκη A4 Κ.Ψ. 7 16.40
Τζαναβάρα Αικατερίνη Γ3 Κ.Ψ. 8 16.30
Σταυρουλοπούλου Αθανασία Γ3 Κ.Ψ. 9 16.00
Σταθοπούλου Ελένη Α8 Κ.Α. 10 16.00
Θεοδωροπούλου Ναυσικά Α3 Κ.Α. 11 15.90
Τζωρτζοπούλου Βασιλική Β3 Κ.Ψ. 12 15.70
Πιτσιλή Πελαγία Α5 Κ.Ψ. 13 15.60
Βρετού Αγγελική ΙΒ1 Κ.Ψ. 14 15.60
Χάτσιου Ναταλία ΙΒ1 Κ.Ψ. 15 15.60
Γκανούρη Πολυξένη Β1 Κ.Α. 16 15.00
Κλεόπα Ιρις Α3 Κ.Α. 17 14.90
Πενταφράγκα Ελένη Β5 Κ.Α. 18 14.70
Σκούρτη Ελένη Β1 Κ.Ψ. 19 14.60
Φυτά Μαρία-Αναστασία Α8 Κ.Α. 20 14.60
Κούμπα Φωτεινή-Στεφανία ΙΒ1 Κ.Ψ. 21 14.60
Πρεζάνη Αγγελική Κ.Ψ. γ4 1 18.40
Καμπόλη Ευγενία Κ.Α. Γ7 2 18.20
Αναστασοπούλου Μαρία-Ειρήνη-Ευαγγελία Κ.Ψ. β4 3 16.40
Βεροπούλου Μελίνα-Μέϊ Κ.Α. Β8 4 16.30
Βασιλείου Χρυσούλα Κ.Ψ. β2 5 16.00
Βασιλείου Αναστασία Κ.Ψ. γ5 6 15.20
Δούκα Μαρίνα Κ.Ψ. γ1 7 15.00
Πανταζοπούλου Παρασκευή-Ζωή Κ.Α. Β8 8 15.00
Δρόμος 100μ. Αθανασίου Αικατερίνη-Ιωάννα Β1 Κ.Α. 1 00:13.80
Σπυροπούλου Σωτηρία Β6 Κ.Α. 2 00:13.80
Κοντογούρη Μαριάνθη Α1 Κ.Ψ. 2 00:13.50
Κυριακοπούλου Αλεξία ΙΒ1 Κ.Ψ. 3 00:14.30
Πίττα Ειρήνη-Μαρία A3 Κ.Ψ. 4 00:14.36
Καραθανάση Χρυσή Γ1 Κ.Ψ. 5 00:14.54
Τσιμπανούλη Φιλίτσα-Αθηνά Α8 Κ.Α. 6 00:14.61
Τσάλλη Δάφνη-Μίνα ΙΒ1 Κ.Ψ. 7 00:14.63
Παϊταζόγλου Αικατερίνη A4 Κ.Ψ. 8 00:14.67
Κατσαούνη Ιωάννα Α3 Κ.Α. 9 00:14.80
Κατσούρη Αικατερίνη Α3 Κ.Α. 10 00:14.86
Τζωρτζοπούλου Βασιλική Β3 Κ.Ψ. 11 00:14.89
Γκότση Ζαχαρούλα Β1 Κ.Α. 12 00:14.90
Αθανασίου Αντωνία-Ηλιάνα Α1 Κ.Α. 13 00:14.93
Πατσούρη Αναστασία Α6 Κ.Α. 14 00:14.97
Αναγνωστάκη Μαρίνα Β1 Κ.Α. 15 00:15.01
Κούμπα Φωτεινή-Στεφανία ΙΒ1 Κ.Ψ. 16 00:15.02
Καρακουσόγλου Μαρία Α3 Κ.Α. 17 00:15.10
Μπαρμπαρή Μυρτώ-Μαρία Β4 Κ.Α. 18 00:15.13
Σκάγιαννη Μαρία Β6 Κ.Α. 19 00:15.20
Τρουλλινού Μαρίνα Β6 Κ.Α. 20 00:15.25
Βουλγαράκη Χριστίνα Κ.Ψ. β1
Μακρή Ελπίδα Κ.Ψ. β1
Βλαχάκη Ευγενία-Αλεξία Κ.Ψ. β2
Μουτσιπάϊ Παρασκευή Κ.Ψ. β3
Δασμάνογλου Ελένη Κ.Α. Β5
Κουρούβανη Ίρις Κ.Α. Α1
Δρόμος 200μ. Βαρδακούλια Αικατερίνη Α1 Κ.Α. 1 00:28.59
Αθανασίου Αικατερίνη-Ιωάννα Β1 Κ.Α. 2 00:30.01
Πορφυράτου Αγγελική ΙΒ Κ.Ψ. 00:30.90
Κοντογούρη Μαριάνθη A1 Κ.Ψ. 3 00:31.39
Κονίδη Αναστασία-Ραφαέλα Γ2 Κ.Α. 4 00:31.50
Τσιμπανούλη Φιλίτσα-Αθηνά Α8 Κ.Α. 5 00:31.72
Καραθανάση Χρυσή Γ1 Κ.Ψ. 6 00:32.00
Αθανασίου Αντωνία-Ηλιάνα Α1 Κ.Α. 7 00:32.10
Παϊταζόγλου Αικατερίνη A4 Κ.Ψ. 8 00:32.16
Κατσαούνη Ιωάννα Α3 Κ.Α. 9 00:32.28
Κατσούρη Αικατερίνη Α3 Κ.Α. 10 00:32.47
Παπαηλιού Αθηνά Β5 Κ.Α. 11 00:32.61
Πατσούρη Αναστασία Α6 Κ.Α. 12 00:32.66
Αλεξανδροπούλου Κασσάνδρα-Μαγδαληνή ΙΒ1 Κ.Ψ. 13 00:32.67
Μπουτσιούκου Κωνσταντίνα Α5 Κ.Α. 14 00:32.81
Πενταφράγκα Ελένη Β5 Κ.Α. 15 00:33.00
Παπάζογλου Ελένη Α6 Κ.Α. 16 00:33.18
Ψωμοπούλου Αικατερίνη Β6 Κ.Α. 17 00:33.22
Πετροπούλου Μαρία Β5 Κ.Α. 18 00:33.38
Γκότση Ζαχαρούλα Β1 Κ.Α. 19 00:33.68
Αποστολίδου Μαριλένα A3 Κ.Ψ. 20 00:33.76
Μακρή Ελπίδα Κ.Ψ. β1
Μουτσιπάϊ Παρασκευή Κ.Ψ. β3
Δασμάνογλου Ελένη Κ.Α. Β5
Δρόμος 400μ. Σπυροπούλου Σωτηρία Β6 Κ.Α. 1 01:04.55
Φλώρου Αιμιλία ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 01:08.29
Αθανασίου Αντωνία-Ηλιάνα Α1 Κ.Α. 3 01:14.48
Σκάγιαννη Μαρία Β6 Κ.Α. 4 01:15.10
Πενταφράγκα Ελένη Β5 Κ.Α. 5 01:17.20
Πίττα Ειρήνη-Μαρία A3 Κ.Ψ. 6 01:17.54
Κατσαούνη Ιωάννα Α3 Κ.Α. 7 01:18.09
Πορφυράτου Αγγελική ΙΒ1 Κ.Ψ. 8 01:18.36
Μήκου Μαρίνα Β3 Κ.Ψ. 9 01:18.42
Κούμπα Φωτεινή-Στεφανία ΙΒ1 Κ.Ψ. 10 01:18.95
Καραθανάση Χρυσή Γ1 Κ.Ψ. 11 01:19.07
Τσαγκαράτου Κωνσταντίνα-Στέλλα Β6 Κ.Α. 12 01:19.10
Τσιταμπάνη Δήμητρα ΙΒ2 Κ.Ψ. 13 01:19.70
Κοντογούρη Μαριάνθη A1 Κ.Ψ. 14 01:20.54
Μπουτσιούκου Κωνσταντίνα Α5 Κ.Α. 15 01:21.06
Καλοπίση Αικατερίνη Α3 Κ.Α. 16 01:21.23
Μπεραχά Ντιάνα-Ιωάννα ΙΒ1 Κ.Ψ. 17 01:21.25
Τσιμπανούλη Φιλίτσα-Αθηνά Α8 Κ.Α. 18 01:21.32
Παλαιολόγου Έλλη ΙΒ1 Κ.Ψ. 19 01:21.66
Μισιτζή Αγγελική Α5 Κ.Α. 20 01:22.19
Πατέρα Ελένη Κ.Ψ. γ1
Καλαμάτα Μαγδαληνή Κ.Α. Β5
Κολλιοπούλου Μικαέλα Κ.Α. Γ5
Σφαιροβολία Μπολέτη Όλγα-Δήμητρα Γ5 Κ.Α. 1 07.25
Κούμπα Φωτεινή-Στεφανία ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 07.20
Κουρούβανη Αθανασία-Λυδία Α4 Κ.Α. 3 07.10
Σταθοπούλου Ελένη Α8 Κ.Α. 4 07.10
Μαυρικίου Σοφία Β3 Κ.Ψ. 5 06.90
Δημοπούλου Χλόη-Δάφνη Α2 Κ.Α. 6 06.80
Μουζάκη Ιφιγένεια Β3 Κ.Α. 7 06.65
Κοντοπανάγου Λήδα Α3 Κ.Α. 8 06.60
Λαμπροπούλου Ελένη Β3 Κ.Α. 9 06.60
Μπαρμπαρή Μυρτώ-Μαρία Β4 Κ.Α. 10 06.60
Πίττα Ειρήνη-Μαρία A3 Κ.Ψ. 11 06.55
Κλεόπα Ιρις Α3 Κ.Α. 12 06.50
Προσαλίκα Φοίβη Β5 Κ.Α. 13 06.50
Γιαλόζογλου Ελένη ΙΒ2 Κ.Ψ. 14 06.50
Κατσώρη Ναυσικά Β3 Κ.Α. 15 06.45
Ζέρη Βασιλική ΙΒ1 Κ.Ψ. 16 06.40
Μπαρκαγιάννη Έλενα-Άρτεμις Β3 Κ.Α. 17 06.35
Παράσχη Μαριάνα-Αλεξάνδρα-Αντρέα A1 Κ.Ψ. 18 06.30
Βόγια Στυλιανή Β1 Κ.Ψ. 19 06.30
Γκανούρη Πολυξένη Β1 Κ.Α. 20 06.30
Στυλιανίδου Μαρία-Χαρά Γ5 Κ.Α. 21 06.30
Καψή Αλεξάνδρα ΙΒ1 Κ.Ψ. 22 06.30
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr