E.E.I. / ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
«ΔΕΛΤΕΙΑ 2013»
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2002
 
85α ΔΕΛΤΕΙΑ 2013 / ΛΥΚΕΙΟ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
Ακοντισμός Ζήρος Ιωάννης Β2 Κ.Α. 1 40.80
Τσαούσογλου Χαράλαμπος ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 39.05
Σταθόπουλος Ευστάθιος Α8 Κ.Α. 3 35.50
Παντελεάκης Φίλιππος-Παναγιώτης Γ3 Κ.Ψ. 4 33.50
Διαμαντής Διονύσιος Γ5 Κ.Α. 5 33.10
Λάππας Ιορδάνης Α1 Κ.Ψ. 6 30.50
Πατεράκης Βασίλειος Β5 Κ.Α. 7 27.75
Ζώμας Πυθαγόρας Α4 Κ.Ψ. 8 26.08
Άλμα Τριπλούν Καπαρός Ιωάννης ΙΒ1 Κ.Ψ. 1 12.15
Τρουπιώτης-Καπελιάρης Αλέξανδρος-Νικόλαος Γ8 Κ.Α. 2 11.98
Γουλάκος Αλέξανδρος Β2 Κ.Α. 3 11.62
Τσόρης-Ζύμνης Αλέξανδρος-Κωνσταντίνος ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 11.05
Τρίκας Σταμάτιος γ7 Κ.Ψ. 5 10.82
Μπαμιώτης Χρήστος Α6 Κ.Α. 6 09.90
Καρακόζης Λάμπρος β1 Κ.Ψ. 7 09.30
Αρβανιτίδης Ηλίας γ4 Κ.Α. - ΑΚΥΡΟ
Δρόμος μετ' Εμποδίων 110μ Αναγνωστάκης Γεώργιος Α1 Κ.Α. 1 00:15.57
Ντόκορος Κωνσταντίνος Γ4 Κ.Α. 2 00:16.31
Οικονόμου Μιχαήλ Β2 Κ.Ψ. 3 00:16.38
Κρητικός Βύρων Α5 Κ.Α. 4 00:17.23
Οικονόμου Βασίλειος Α2 Κ.Ψ. 5 00:17.64
Γκάτζαρος Σέργιος γ4 Κ.Α. 6 00:17.74
Σφαιροβολία Χατζηαναγνώστου Σταμάτιος Γ2 Κ.Ψ. 1 13.10
Αναγνωστόπουλος Γεώργιος ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 11.86
Σερέτης Άγγελος Α8 Κ.Α. 3 11.44
Παπαγιάννης Γεώργιος γ5 Κ.Ψ. 4 11.20
Πατεράκης Σταύρος γ7 Κ.Α. 5 11.16
Κοκοτσάκης Ιωάννης Β2 Κ.Α. 6 11.08
Τουρμούζης Κωνσταντίνος-Ιωάννης ΙΒ1 Κ.Ψ. 7 10.56
Δουρίδας Ιωάννης γ6 Κ.Ψ. 8 10.40
Άλμα εις Μήκος Μικέλης Φίλιππος Α6 Κ.Α. 1 06.32
Κούμπας Πέτρος-Αλέξανδρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 2 06.15
Μπρούζας Γεώργιος Α6 Κ.Α. 3 05.45
Καρανδρέας Ιωάννης Β1 Κ.Ψ. 4 05.44
Κουρκουμπέτης Λεονάρδος ΙΒ2 Κ.Ψ. 5 05.35
Χατζόπουλος Ηλίας γ6 Κ.Ψ. 6 05.22
Πέτρου Γεώργιος Β5 Κ.Α. 7 05.20
Δέδες Γεράσιμος γ5 Κ.Ψ. 8 05.00
Άλμα εις Ύψος Αντωνόπουλος Πάρης Α1 Κ.Α. 1 01.85
Ζησιμόπουλος Αθανάσιος Β2 Κ.Ψ. 2 01.85
Ζαβιτσάνος Ανδρέας-Ευάγγελος γ3 Κ.Ψ. 3 01.75
Καψιάνης Δημήτριος-Αντώνιος ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 01.75
Γόντικας Ιωάννης Α3 Κ.Ψ. 5 01.70
Καλλιέρος Αναστάσιος Α3 Κ.Α. 6 01.65
Δεβλέτογλου Ανδρέας α4 Κ.Α. 7 01.65
Σαμαράς Κωνσταντίνος-Δημήτριος Α8 Κ.Α. 8 -
Δρόμος 400μ Εμπέογλου Νικόλαος Α4 Κ.Α. 1 00:51.20
Δέδες Ιωάννης Β1 Κ.Ψ. 2 00:53.24
Γκόλιας Χρήστος-Αλέξανδρος Γ5 Κ.Α. 3 00:53.66
Στάγκος-Ευσταθιάδης Ίων Α8 Κ.Α. 4 00:55.47
Βασιλείου Γεώργιος γ7 Κ.Ψ. 5 00:56.65
Δρόμος 800μ Γραμματικόπουλος Ιωάννης-Αναστάσιος Β3 Κ.Ψ. 1 02:03.90
Βαγιακάκος Νικόλαος Γ5 Κ.Α. 2 02:04.84
Καλλιέρος Νικόλαος Α4 Κ.Α. 3 02:04.90
Μηλιαράς Γεώργιος-Παναγιώτης α4 Κ.Ψ. 4 02:12.52
Μπούρλος Νικόλαος β8 Κ.Α. 5 02:14.29
Παπαλιάκος-Αθανασίου Νικόλαος β4 Κ.Ψ. 6 02:14.63
Γιόκαρης Χρήστος γ5 Κ.Ψ. 7 02:19.22
Δανιήλ Δανιήλ-Χρήστος Α3 Κ.Α. 8 02:22.19
Χριστοδούλου Βελισσάριος α7 Κ.Α. 9 02:26.43
Παρασκευόπουλος Ανδρέας Α7 Κ.Α. 10 02:28.03
Αυγουστινιάτος Διονύσιος α4 Κ.Ψ. 11 02:29.47
Μιχαλόπουλος Αντώνιος α5 Κ.Α. 12 02:38.05
Αυλωνίτης Έκτωρ-Ευάγγελος γ3 Κ.Α. 13 02:45.06
Δισκοβολία Στάμου Κωνσταντίνος Β4 Κ.Ψ. 1 37.66
Χαραλαμπάκης-Ιωαννίδης Ιωάννης-Παύλος Β6 Κ.Α. 2 34.12
Καρανάσιος Δημήτριος Α3 Κ.Α. 3 33.20
Κυριακόπουλος Κωνσταντίνος Α5 Κ.Α. 4 29.58
Σιαμαντάς Χρήστος Α3 Κ.Ψ. 5 27.17
Τσιγάρας Μανουήλ-Αλέξανδρος ΙΒ2 Κ.Ψ. 6 25.96
Κωνσταντινίδης Νικόλαος Β2 Κ.Ψ. 7 25.22
Δρόμος 200μ Παπαδόπουλος-Θεοχαράκης Βασίλειος ΙΒ2 Κ.Ψ. 1 00:23.22
Σακελλαρίου Βασίλειος Β2 Κ.Ψ. 2 00:23.87
Βουλγαράκης Γεώργιος-Φίλιππος Α2 Κ.Ψ. 3 00:23.98
Δήμας Βίκτωρ γ7 Κ.Α. 4 00:25.46
Πορφυράτος Κωνσταντίνος ΙΒ2 Κ.Ψ. 5 00:25.86
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας-Παντελεήμων γ4 Κ.Α. 6 00:26.27
Δρόμος 100μ Αγκαθέρης Νικόλαος Β1 Κ.Α. 1 00:11.49
Τσαγκρίδης Περικλής-Νικόλας Α2 Κ.Ψ. 2 00:11.58
Πολίτης Αθανάσιος Α7 Κ.Α. 3 00:11.97
Μπόμπολας Γεώργιος γ3 Κ.Α. 4 00:12.12
Λάσκος Δημήτριος Β3 Κ.Ψ. 5 00:12.23
Ζαμπέτας Αντώνιος Β2 Κ.Α. 6 00:12.38
Δρόμος 1500μ Βασιλείου Άγγελος Α2 Κ.Α. 1 04:22.83
Αναστασιάδης Αλέξανδρος Α1 Κ.Α. 2 04:23.94
Τζουγκαράκης Μιχαήλ Γ8 Κ.Α. 3 04:40.66
Παπαβασιλόπουλος Παναγιώτης-Φίλιππος γ4 Κ.Ψ. 4 04:52.22
Καζαντζής Μιχαήλ-Τούβ Α4 Κ.Α. 5 04:58.28
Βγόντζας Γεώργιος-Διονύσιος Α2 Κ.Ψ. 6 04:59.60
Καλαφατίδης-Μαζαράκης Νικόλαος-Σάββας ΙΒ1 Κ.Ψ. 7 05:00.28
Κοττάκης Κωνσταντίνος Β3 Κ.Α. 8 05:06.08
Κουντουρίδης Ιάσων Γ3 Κ.Α. 9 05:07.40
Μπαλής Παναγιώτης-Θεοτόκης ΙΒ1 Κ.Ψ. 10 05:09.42
Ζαχαρίου Απόστολος Α4 Κ.Α. 11 05:13.51
Σίμος Ρήγας β6 Κ.Ψ. 12 05:14.22
Αγγελόπουλος Βασίλειος Α5 Κ.Ψ. 13 05:26.31
Παυλίδης Δημήτριος Α7 Κ.Α. 14 05:26.60
Γαβρόγλου Αλέξανδρος β4 Κ.Ψ. 15 05:26.88
Κριεζής Ανάργυρος α1 Κ.Α. 16 05:26.94
Γιάγκος Χρήστος-Γεώργιος Α3 Κ.Α. 17 05:36.23
Δρόμος 4x400μ Αυλωνίτης Ιάσων-Σπυρίδων Κ.Ψ. 1 03:35.45 Δ
Δέδες Ιωάννης Κ.Ψ. 1 03:35.45 Δ
Γραμματικόπουλος Ιωάννης-Αναστάσιος Κ.Ψ. 1 03:35.45 Δ
Σακελλαρίου Βασίλειος Κ.Α. 1 03:35.45 Δ
Εμπέογλου Νικόλαος Κ.Α. 2 03:35.60
Αναστασιάδης Αλέξανδρος Κ.Α. 2 03:35.60
Στάγκος-Ευσταθιάδης Ίων Κ.Α. 2 03:35.60
Καλλιέρος Νικόλαος Κ.Α. 2 03:35.60
Βαγιακάκος Νικόλαος Κ.Α. 3 03:38.80
Γκόλιας Χρήστος-Αλέξανδρος Κ.Α. 3 03:38.80
Τζουγκαράκης Μιχαήλ Κ.Ψ. 3 03:38.80
Κούμπας Πέτρος-Αλέξανδρος Κ.Α. 3 03:38.80
Γιόκαρης Χρήστος Κ.Α. 4 04:01.82
Ρίζος Δημήτριος Κ.Ψ. 4 04:01.82
Σεΐδας Λεονάρδος Κ.Ψ. 4 04:01.82
Χατζηπαναγιώτου Οδυσσέας-Παντελεήμων Κ.Ψ. 4 04:01.82
Κριεζής Ανάργυρος Κ.Ψ. 5 04:14.39
Μπούρλος Νικόλαος Κ.Α. 5 04:14.39
Κιούσης Θρασύβουλος Κ.Α. 5 04:14.39
Μηλιαράς Γεώργιος-Παναγιώτης Κ.Ψ. 5 04:14.39
Δρόμος 4x100μ Βουλγαράκης Γεώργιος-Φίλιππος Κ.Α. 1 00:44.50 Δ
Μικέλης Φίλιππος Κ.Ψ. 1 00:44.50 Δ
Αναγνωστάκης Γεώργιος Κ.Ψ. 1 00:44.50 Δ
Τσαγκρίδης Περικλής-Νικόλας Κ.Α. 1 00:44.50 Δ
Βουτσαράς Χρήστος Κ.Α. 2 00:44.53
Παπαδόπουλος-Θεοχαράκης Βασίλειος Κ.Α. 2 00:44.53
Ντόκορος Κωνσταντίνος Κ.Α. 2 00:44.53
Τρουπιώτης-Καπελιάρης Αλέξανδρος-Νικόλαος Κ.Ψ. 2 00:44.53
Αγκαθέρης Νικόλαος Κ.Α. 3 00:45.82
Λάσκος Δημήτριος Κ.Α. 3 00:45.82
Γουλάκος Αλέξανδρος Κ.Ψ. 3 00:45.82
Ζαμπέτας Αντώνιος Κ.Α. 3 00:45.82
Δήμας Βίκτωρ Κ.Α. 4 00:47.23
Μπόμπολας Γεώργιος Κ.Α. 4 00:47.23
Φούλης Άγγελος Κ.Ψ. 4 00:47.23
Βασιλείου Γεώργιος Κ.Ψ. 4 00:47.23
Παπανδρέου Νικόλαος Κ.Ψ. 5 00:49.49
Κιτσοπάνος Ιάσων Κ.Α. 5 00:49.49
Ζερβός Ιωάννης Κ.Α. 5 00:49.49
Δεβάρης Σπυρίδων Κ.Ψ. 5 00:49.49
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Ρεκ.  
Ακοντισμός Αναγνωστοπούλου Κορίνα-Αμαλία-Ηλιάνα Α1 Κ.Α. 1 24.45
Λεβαντή Σοφία Α5 Κ.Α. 2 19.30
Μαργαρώνη Ιωάννα ΙΒ1 Κ.Ψ. 3 16.15
Κλειδέρη Παρασκευή-Στυλιανή ΙΒ1 Κ.Ψ. 4 15.70
Χριστοδούλου Αφροδίτη Α7 Κ.Α. 4 15.70
Κατωπόδη Ξανθή-Λήδα Α4 Κ.Α. 6 15.25
Παππά Χαρίκλεια-Ηρώ ΙΒ2 Κ.Ψ. 7 11.00
Δρόμος 1500μ Τσέλου Αθανασία β7 Κ.Ψ. 1 05:24.43 γ
Κριεζή Φωτεινή Α4 Κ.Α. 2 05:45.29
Μόσχου Ιωάννα Α4 Κ.Ψ. 3 05:48.20
Τσαούτου Αικατερίνη Γ2 Κ.Ψ. 4 05:48.30
Κατσαμπή Σοφία Α4 Κ.Α. 5 06:07.71
Ιωάννου Νεφέλη Α3 Κ.Α. 6 06:13.69
Φραντζεσκάκη Ελένη-Νίνα Α4 Κ.Ψ. 7 06:23.54
Άλμα εις Ύψος Γεωργιάδη Αφροδίτη α2 Κ.Ψ. 1 01.52
Κουτεντάκη Ελένη Α4 Κ.Α. 2 01.35
Νομικού Μυρτάλη Α7 Κ.Α. 3 01.35
Νίκα Αλεξάνδρα β5 Κ.Ψ. 4 01.35
Σώκου Λυδία γ7 Κ.Α. 5 01.30
Φενέκου Μαρία-Ελλη Β6 Κ.Α. 6 01.30
Κλή Αιμιλία β2 Κ.Ψ. 7 -
Λινάρδου Ελένη Β3 Κ.Α. 7 -
Δισκοβολία Βλατάκη Φλώρα-Μαρία Β3 Κ.Ψ. 1 23.15
Πρωτοπαπά Ελένη-Άννα Α7 Κ.Α. 2 22.85
Πανταζοπούλου Ζωή Γ8 Κ.Α. 3 19.87
Κούκια Σοφία Α4 Κ.Α. 4 19.86
Πάσσα Φωτεινή Α2 Κ.Ψ. 5 18.60
Μητσοτάκη Σοφία-Μαρία Α5 Κ.Α. 6 17.74
Παπαδημητρίου Μαρίνα-Εσμεράλντα Α7 Κ.Α. 7 17.52
Δρόμος μετ' Εμποδίων 100μ Τσαούτου Αλεξία γ3 Κ.Ψ. 1 00:16.87
Κανόνη Φανή-Μαρία β4 Κ.Α. 2 00:17.28
Τεγοπούλου Αριάδνη ΙΒ2 Κ.Ψ. 3 00:17.60
Αντωνοπούλου Στεφανία β5 Κ.Α. 4 00:18.30
Φράγκου Ίρις-Αικατερίνη Α8 Κ.Α. 5 00:19.07
Δρόμος 400μ Τριανταφύλλη Ιωάννα-Φωτεινή β2 Κ.Ψ. 1 01:01.98
Μπάμια Γεωργία Β3 Κ.Ψ. 2 01:10.84
Αλεξανδροπούλου Αριάνα-Έλενα Β1 Κ.Ψ. 3 01:10.96
Παπαλιού Δέσποινα Α3 Κ.Ψ. 4 01:12.92
Νικολαϊδη Ειρήνη Α6 Κ.Α. 5 01:13.12
Δρόμος 800μ Πιτούλη Σοφία Γ2 Κ.Α. 1 02:20.10 Δ
Βουτεράκου Μαρία-Βαρβάρα Α2 Κ.Α. 2 02:42.43
Ζαμκίνου Χριστίνα α2 Κ.Ψ. 3 02:44.02
Καρελιώτη Σοφία-Σελεστίν α2 Κ.Ψ. 4 02:53.10
Παπακωνσταντίνου-Ρόδη Λήδα-Παυλίνα γ5 Κ.Α. 5 02:55.45
Χατζησταύρου Αναστασία β3 Κ.Α. 6 03:05.50
Βουγά Μυρτώ Α1 Κ.Ψ. 7 03:13.29
Καλογερά Μαρία-Χριστίνα β2 Κ.Ψ. 8 03:21.60
Άλμα εις Μήκος Ζάννα Μίνα γ4 Κ.Α. 1 04.65
Περάκη Ελένη ΙΒ1 Κ.Ψ. 2 04.42
Μουτσιπάι Μάρθα Α2 Κ.Ψ. 3 04.40
Μακρή Αλεξάνδρα α4 Κ.Ψ. 4 04.22
Μπουλούτα Αννα Β4 Κ.Α. 5 04.22
Γιόκαρη Βασιλεία α1 Κ.Ψ. 6 04.00
Κωστοπούλου Αμαλία Α5 Κ.Α. 7 03.98
Μητροπούλου Δάφνη-Αικατερίνη ΙΒ1 Κ.Ψ. 8 04.00
Σφαιροβολία Αμπαριώτη Φοίβη Α1 Κ.Α. 1 08.10
Αλειφέρη Αντιγόνη Α1 Κ.Α. 2 08.04
Σαραντοπούλου Αλίκη Α7 Κ.Α. 3 07.85
Ρόμβου Ειρήνη-'Ιρις Β4 Κ.Ψ. 4 07.47
Βασιλείου Χρυσούλα Γ4 Κ.Ψ. 5 07.18
Παλαντζιάν Νάντια Α6 Κ.Α. 6 06.85
Θεοδωροπούλου Ιφιγένεια Β2 Κ.Α. 7 06.72
Ηλιοπούλου Μαρία Β2 Κ.Α. 8 06.68
Δρόμος 200μ Αλιπράντη Ναταλία α3 Κ.Α. 1 00:28.37
Στουκίδη Μύρτα-Νέλκη Α4 Κ.Ψ. 2 00:28.81
Δανιήλ Καλλιόπη γ4 Κ.Α. 3 00:28.82
Δήμα Μαρία α4 Κ.Α. 4 00:29.68
Κάππου Εμμανουέλα-Μαρία α3 Κ.Α. 5 00:30.62
Δρόμος 100μ Ρωμάνου Άννα ΙΒ1 Κ.Ψ. 1 00:13.17
Φορτσάκη Κυριακή-Θεοδώρα Α8 Κ.Α. 2 00:13.53
Πούλου Μαρία-Ολυμπία Β5 Κ.Α. 3 00:13.60
Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή α5 Κ.Α. 4 00:13.77
Παπαγεωργίου Μελίνα Α7 Κ.Α. 5 00:14.16
Βησσαράκη Ελένη β3 Κ.Α. 6 00:14.36
Δρόμος 4x100μ Ρωμάνου Άννα Κ.Α. 1 00:54,3
Μπάμια Γεωργία Κ.Ψ. 1 00:54,3
Πούλου Μαρία-Ολυμπία Κ.Ψ. 1 00:54,3
Μπουλούτα Αννα Κ.Α. 1 00:54,3
Αλιπράντη Ναταλία Κ.Α. 2 00:54,7
Αντωνοπούλου Στεφανία Κ.Α. 2 00:54,7
Καρυαμπά Εμμανουέλα-Σεβαστή Κ.Α. 2 00:54,7
Κανόνη Φανή-Μαρία Κ.Α. 2 00:54,7
Μπουλούτα Θεοδώρα Κ.Α. 3 00:55,1
Δανιήλ Καλλιόπη Κ.Α. 3 00:55,1
Κεφάλα Χλόη Κ.Α. 3 00:55,1
Μπόμπολα Άννα-Ιωάννα Κ.Α. 3 00:55,1
Παπαγεωργίου Μελίνα Κ.Α. 4 00:55,1
Φορτσάκη Κυριακή-Θεοδώρα Κ.Α. 4 00:55,1
Αφεντάκη Ελίνα Κ.Ψ. 4 00:55,1
Στουκίδη Μύρτα-Νέλκη Κ.Ψ. 4 00:55,1
Βουλγαράκη Χριστίνα Κ.Ψ. 5 00:59,4
Πιτούλη Σοφία Κ.Α. 5 00:59,4
Τεγοπούλου Αριάδνη Κ.Ψ. 5 00:59,4
Βλαχάκη Ευγενία-Αλεξία Κ.Ψ. 5 00:59,4
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Δ: Ρεκόρ Δελτείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr