Αρχική σελίδα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού
ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΝ ΙΔΡΥΜΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
TMHMA ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 31α ΓΑΒΡΙΗΛΕΙΑ 2005 ΛΥΚΕΙΟ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ (Τελικοί) [Προκτιματικοί]   [Τελικοί]    [Βαθμολογία]
ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Γ6 Κ.Α. 1 00:33.17
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ γ1 Κ.Α. 2 00:33.19
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ6 Κ.Α. 3 00:36.15
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΛΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ α3 Κ.Ψ. 4 00:37.00
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΝΑΣΟΣ α5 Κ.Α. 5 00:37.41
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΙΑΣΩΝ β1 Κ.Α. 6 00:39.70
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΦΑΝΗΣ Γ Κ.Ψ. 1 00:27.89
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΡΗΣ Α1 Κ.Ψ. 2 00:29.67
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΚΑΛΛΙΤΣΑΝΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ γ3 Κ.Ψ. 3 00:29.88
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ γ4 Κ.Ψ. 4 00:30.65
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΝΑΧΜΙΑΣ ΜΩΡΙΣ Α5 Κ.Α. 5 00:31.59
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α1 Κ.Ψ. 6 00:37.96
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΒ2 Κ.Ψ. 1 00:38.15
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΚΟΛΗΣΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ γ3 Κ.Ψ. 2 00:41.95
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α1 Κ.Ψ. 3 00:42.56
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΒ2 Κ.Ψ. 4 00:43.26
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ β1 Κ.Ψ. 5 00:45.38
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΠΙΤΤΑΣ ΝΙΚΟΣ α5 Κ.Α. 6 00:47.60
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ γ4 Κ.Α. 1 00:35.12
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ Β2 Κ.Ψ. 2 00:36.48
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΛΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ α3 Κ.Ψ. 3 00:37.16
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Γ6 Κ.Α. 4 00:37.59
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ γ4 Κ.Ψ. 5 00:39.58
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΒ1 Κ.Ψ. 6 00:42.70
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ γ1 Κ.Α. 1 01:03.75
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΦΑΝΗΣ ΙΒ2 Κ.Ψ. 2 01:05.30
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ Β2 Κ.Ψ. 3 01:08.26
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ α6 Κ.Α. 4 01:09.14
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ γ4 Κ.Α. 5 01:14.25
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΒΟΥΛΠΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΗΣ β3 Κ.Α. 6 01:16.23
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΓΑΒΡΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ γ2 Κ.Ψ. 1 01:08.79
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΔΑΦΝΗ Α6 Κ.Α. 2 01:14.46
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΓΕΣΗ γ4 Κ.Ψ. 3 01:17.91
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Γ1/ΚΨ), ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Γ4/ΚΨ), ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Γ4/ΚΑ), ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Γ1/ΚΑ) Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1 02:03.82
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΦΑΝΗΣ (ΙΒ2/ΚΨ), ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (Γ6/ΚΑ), ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Γ6/ΚΑ), ΤΖΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΙΒ2/ΚΨ) Γ ΛΥΚΕΙΟΥ 2 02:06.00
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΑΡΗΣ (Α1/ΚΨ), ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΝΙΚΟΣ (Α1/ΚΨ), ΜΑΡΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Α4/ΚΨ), ΝΑΧΜΙΑΣ ΜΩΡΙΣ (Α5/ΚΑ) Α ΛΥΚΕΙΟΥ 3 02:06.15
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ (Β2/ΚΨ), ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΙΒ1/ΚΨ), ΚΟΛΗΣΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γ3/ΚΨ), ΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΙΒ1/ΚΨ) Β ΛΥΚΕΙΟΥ 4 02:10.31
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΝΑΣΟΣ (Α5/ΚΑ), ΛΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (Α3/ΚΨ), ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Α8/ΚΑ), ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Α2/ΚΨ) Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 5 02:12.05
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΙΑΣΩΝ (Β1/ΚΑ), ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Β1/ΚΨ), ΒΟΥΛΠΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ (Β3/ΚΑ), ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Β1/ΚΨ) Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 6 02:14.26
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Γ: Ρεκόρ Γαβριηλείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση Βαθμ.  
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΓΑΒΡΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ γ2 Κ.Ψ. 1 00:35.60
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ γ1 Κ.Α. 2 00:38.27
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΦΟΙΒΗ α5 Κ.Α. 3 00:39.13
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΡΙΤΣΩΝΗ ΕΛΙΑΝΑ Β6 Κ.Α. 4 00:51.85
50μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ Γυμ/Λυκ ΤΕΝΤΕ ΕΛΕΝΗ α3 Κ.Ψ. 5 00:51.96
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΔΑΦΝΗ Α6 Κ.Α. 1 00:31.85
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΔΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ γ4 Κ.Α. 2 00:32.08
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΓΕΣΗ γ4 Κ.Ψ. 3 00:33.88
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΙΠΑ ΝΑΥΣΙΚΑ Β7 Κ.Α. 4 00:36.55
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ β2 Κ.Ψ. 5 00:38.09
50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΒΙΛΔΙΡΙΔΗ ΛΙΛΙΑΝ γ5 Κ.Α. 6 00:39.15
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΔΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ γ4 Κ.Α. 1 00:43.86
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΡΑΝΤΖΑΝΤΟΥΡΑΪ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΙΒ2 Κ.Ψ. 2 00:44.46
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΡΙΤΣΩΝΗ ΕΛΙΑΝΑ Β6 Κ.Α. 3 00:47.29
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΜΕΘΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ α6 Κ.Α. 4 00:48.32
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΤΕΝΤΕ ΕΛΕΝΗ α3 Κ.Ψ. 5 00:51.31
50μ. ΠΡΟΣΘΙΟ Γυμ/Λυκ ΒΙΛΔΙΡΙΔΗ ΛΙΛΙΑΝ γ5 Κ.Α. 6 00:53.68
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ γ1 Κ.Α. 1 00:40.25
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΦΟΙΒΗ Α5 Κ.Α. 2 00:42.32
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΡΑΝΤΖΑΝΤΟΥΡΑΪ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΙΒ2 Κ.Ψ. 3 00:43.24
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΜΑΥΡΙΔΑΚΗ ΘΕΤΙΣ γ1 Κ.Ψ. 4 00:44.45
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΤΣΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ β2 Κ.Ψ. 5 00:47.22
50μ. ΥΠΤΙΟ Γυμ/Λυκ ΚΑΨΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ α3 Κ.Ψ. 6 00:50.01
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΓΑΒΡΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ γ2 Κ.Ψ. 1 01:08.79
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΔΑΦΝΗ Α6 Κ.Α. 2 01:14.46
100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ Γυμ/Λυκ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΓΕΣΗ γ4 Κ.Ψ. 3 01:17.91
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΑΒΡΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ (Γ2/ΚΨ), ΔΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Γ4/ΚΑ), ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ(Γ1/ΚΑ), ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΑΓΕΣΗ (Γ4/ΚΨ) Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1 02:25.80
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΝΤΖΑΝΤΟΥΡΑΪ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ (Β7/ΚΑ), ΤΣΙΠΑ ΝΑΥΣΙΚΑ (1Β2/ΚΨ), ΖΡΑΚΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (Β7/ΚΨ), ΡΙΤΣΩΝΗ ΕΛΙΑΝΝΑ (Β7/ΚΑ) Β ΛΥΚΕΙΟΥ 2 02:39.07
4x50 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ ΦΟΙΒΗ (Α5/ΚΑ), ΤΕΝΤΕ ΕΛΕΝΗ (Α3/ΚΨ), ΤΣΑΓΚΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (Α2/ΚΨ), ΜΕΘΟΔΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (Α3/ΚΨ) Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3 02:43.28
Κ: Ρεκόρ Κολλεγίου , Γ: Ρεκόρ Γαβριηλείων, Λ: Ρεκόρ Λυκείου , γ: Ρεκόρ Γυμνασίου
[ Αρχική σελίδα: ]
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ι. ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ E.Ε.Ι.
Επικοινωνία | Εγκαταστάσεις | Εκδηλώσεις | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Copyright | Σχεδιασμός