Αρχική σελίδα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού
ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΝ ΙΔΡΥΜΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
TMHMA ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2005 2006 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Χρόνος
6-Απρ 50μ. Ελέυθερο ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ιωάννης Α1 ΚΑ 1 00:30.49
6-Απρ   ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόρης α2 ΚΨ 2 00:31.25
6-Απρ   ΤΙΓΚΑΣ Δημήτρης Α4 ΚΑ 3 00:32.55
6-Απρ   ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος α5 ΚΨ 4 00:35.70
6-Απρ   ΛΙΤΣΙΚΑΣ Παύλος Α3 ΚΑ 5 00:37.43
6-Απρ   ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Έκτωρ α2 ΚΨ 6 00:37.73
6-Απρ   ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ Αλέξης Α8 ΚΑ 7 00:38.42
6-Απρ   ΚΑΡΒΕΛΗΣ Γιάννης α1 ΚΨ 8 00:38.57
6-Απρ   ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος α4 ΚΨ 9 00:38.74
6-Απρ   ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Θοδωρής α3 ΚΨ 10 00:39.06
6-Απρ   ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Σέργιος α1 ΚΨ 11 00:40.14
6-Απρ   ΜΑΝΟΣ Στέφανος Α3 ΚΑ 12 00:40.75
6-Απρ   ΤΣΟΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος α3 ΚΨ 13 00:41.20
6-Απρ   ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ Παναγιώτης α3 ΚΨ 14 00:43.40
6-Απρ   ΣΚΑΦΙΔΑΣ Βασίλης α3 ΚΨ 15 00:53.00
6-Απρ   ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Γεώργιος Β8 ΚΑ 1 00:28.99
6-Απρ   ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗΣ Ιωάννης β2 ΚΨ 2 00:30.18
6-Απρ   ΚΩΤΤΗΣ Γεώργιος Β2 ΚΑ 3 00:32.83
6-Απρ   ΧΑΤΖΗΣ Ιάσων β2 ΚΨ 4 00:40.37
6-Απρ   ΒΟΥΛΠΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος Γ3 ΚΑ 1 00:29.93
6-Απρ   ΓΟΥΣΕΤΗΣ Ιάσων Γ1 ΚΑ 2 00:33.02
6-Απρ   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης γ3 ΚΨ 3 00:35.41
6-Απρ   ΚΟΛΜΕΡ Ιωάννης γ4 ΚΨ 4 00:38.86
6-Απρ 50μ. Ύπτιο ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόρης α2 ΚΨ 1 00:41.16
6-Απρ   ΤΕΝΤΕΣ Κρίτων α4 ΚΨ 2 00:43.40
6-Απρ   ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλκιβιάδης α2 ΚΨ 3 00:47.02
6-Απρ   ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ Φίλιππος Α4 ΚΑ 4 00:47.80
6-Απρ   ΣΤΑΘΑΚΗΣ Ιωάννης Α1 ΚΑ 5 00:48.09
6-Απρ   ΛΙΤΣΙΚΑΣ Παύλος Α3 ΚΑ 6 00:48.20
6-Απρ   ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ Παναγιώτης α3 ΚΨ 7 00:50.30
6-Απρ   ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος α4 ΚΨ 8 00:52.19
6-Απρ   ΦΡΑΝΣΕΣ Ερρίκος α4 ΚΨ 9 00:52.57
6-Απρ   ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Φώτης Α8 ΚΑ 10 00:57.24
6-Απρ   ΛΟΛΑΣ Θωμάς β3 ΚΨ 1 00:34.79
6-Απρ   ΔΙΑΚΟΣΣΑΒΑΣ Νάσος Β5 ΚΑ 2 00:39.48
6-Απρ   ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗΣ Ιωάννης β2 ΚΨ 3 00:40.61
6-Απρ   ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Φίλιππος γ4 ΚΨ 1 00:44.13
6-Απρ   ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ Δημήτρης γ3 ΚΨ 2 00:47.71
6-Απρ 50μ. Πεταλούδα ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ιωάννης Α1 ΚΑ 1 00:37.11
6-Απρ   ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος α5 ΚΨ 2 00:40.78
6-Απρ   ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Έκτωρ α2 ΚΨ 3 00:42.50
6-Απρ   ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Συνέσιος Α8 ΚΑ 4 00:44.64
6-Απρ   ΣΙΩΜΚΟΣ Ιωάννης Α8 ΚΑ 5 00:47.46
6-Απρ   ΔΙΑΚΟΣΣΑΒΑΣ Νάσος Β5 ΚΑ 1 00:35.72
6-Απρ   ΛΟΛΑΣ Θωμάς β3 ΚΨ 2 00:37.30
6-Απρ   ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Λεωνίδας β3 ΚΨ 3 00:46.31
6-Απρ   ΒΕΡΥΚΙΟΣ Παναγιώτης β3 ΚΨ 4 00:51.82
6-Απρ   ΒΟΥΛΠΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος Γ3 ΚΑ 1 00:38.00
6-Απρ   ΓΟΥΣΕΤΗΣ Ιάσων Γ1 ΚΑ 2 00:40.37
6-Απρ 50μ. Πρόσθιο ΤΙΓΚΑΣ Δημήτρης Α4 ΚΑ 1 00:45.24
6-Απρ   ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ Φίλιππος Α4 ΚΑ 2 00:48.43
6-Απρ   ΤΕΝΤΕΣ Κρίτων α4 ΚΨ 3 00:50.39
6-Απρ   ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Βασίλης α2 ΚΨ 4 00:52.10
6-Απρ   ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Παναγιώτης α1 ΚΨ 5 00:54.29
6-Απρ   ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος α5 ΚΨ 6 00:56.39
6-Απρ   ΜΑΝΙΑΣ Αλέξανδρος α1 ΚΨ 7 00:57.82
6-Απρ   ΣΤΑΓΚΟΣ Αστέρης Α5 ΚΨ 8 00:59.68
6-Απρ   ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ Λεωνίδας β3 ΚΨ 1 00:46.54
6-Απρ   ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ Φίλιππος β3 ΚΨ 2 00:46.78
6-Απρ   ΧΑΤΖΗΣ Ιάσων β2 ΚΨ 3 00:49.07
6-Απρ   ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης γ3 ΚΨ 1 00:46.16
6-Απρ   ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ Φίλιππος γ4 ΚΨ 2 00:49.83
6-Απρ   ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ Δημήτρης γ3 ΚΨ 3 00:51.30
6-Απρ   ΚΟΛΜΕΡ Ιωάννης γ4 ΚΨ 4 00:59.27
6-Απρ 4x50μ. Ελεύθερο Α2 ΚΨ 1 02:26.58
6-Απρ   Β3 ΚΨ 2 02:26.59
6-Απρ   Α3 ΚΨ 3 02:42.97
6-Απρ   Α1 ΚΨ 4 03:00.35
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Χρόνος
6-Απρ 50μ. Ελεύθερο ΜΠΟΛΕΤΣΗ Αγγελική Α2 ΚΑ 1 00:35.35
6-Απρ   ΧΑΤΖΓΗΓΙΑΝΝΗ Πέρσα α5 ΚΨ 2 00:35.51
6-Απρ   ΜΥΤΤΑΡΑΚΗ Ίλια Α4 ΚΑ 3 00:36.30
6-Απρ   ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Ελένη Α2 ΚΑ 4 00:37.08
6-Απρ   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ Ιωάννα Α4 ΚΑ 5 00:38.74
6-Απρ   ΔΟΥΡΑΜΠΕΗ Μιρέλα α5 ΚΨ 6 00:38.74
6-Απρ   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ναυσικά Α1 ΚΑ 7 00:40.34
6-Απρ   ΚΟΛΥΒΑ Ροζέλλα Α1 ΚΑ 8 00:40.49
6-Απρ   ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ Βασιλική Α5 ΚΑ 9 00:41.39
6-Απρ   ΚΩΣΤΑΚΟΥ Αναστασία Α3 ΚΑ 10 00:43.68
6-Απρ   ΒΩΚΟΥ Βασιλική Α3 ΚΑ 11 00:50.20
6-Απρ   ΔΙΑΚΑΚΗ Μίνα Α8 ΚΑ 12 00:51.04
6-Απρ   ΤΣΑΓΚΡΙΔΗ Έλλη β3 ΚΨ 1 00:36.31
6-Απρ   ΣΟΦΙΚΙΤΗ Αγγελική Β3 ΚΑ 2 00:47.56
6-Απρ   ΤΣΙΜΠΟΥ Μαρία γ3 ΚΨ 1 00:32.97
6-Απρ 50μ. Ύπτιο ΜΠΟΛΕΤΣΗ Αγγελική Α2 ΚΑ 1 00:43.68
6-Απρ   ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη α3 ΚΨ 2 00:45.21
6-Απρ   ΓΑΛΟΥΖΙΔΗ Ήλια Α7 ΚΑ 3 00:45.76
6-Απρ   ΜΥΤΤΑΡΑΚΗ Ίλια Α4 ΚΑ 4 00:45.80
6-Απρ   ΔΟΥΡΑΜΠΕΗ Μιρέλα α5 ΚΨ 5 00:48.19
6-Απρ   ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΥ Παναγιώτα α5 ΚΨ 6 00:48.97
6-Απρ   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ναυσικά Α1 ΚΑ 7 00:49.69
6-Απρ   ΠΡΟΚΟΠΑΚΗ Ερμιόνη Α2 ΚΑ 8 00:52.12
6-Απρ   ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ Φοίβη Β5 ΚΑ 1 00:40.29
6-Απρ   ΚΑΨΗ Αλεξάδρα β3 ΚΨ 2 00:49.10
6-Απρ   ΜΑΡΚΕΤΟΥ Δανάη β2 ΚΨ 3 00:52.65
6-Απρ   ΤΣΙΜΠΟΥ Μαρία γ3 ΚΨ 1 00:41.86
6-Απρ 50μ. Πεταλούδα ΧΑΤΖΓΗΓΙΑΝΝΗ Πέρσα α5 ΚΨ 1 00:40.58
6-Απρ   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ Ιωάννα Α4 ΚΑ 2 00:48.68
6-Απρ   ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Ναυσικά Α1 ΚΑ 3 00:54.05
6-Απρ   ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ Φοίβη Β5 ΚΑ 1 00:39.51
6-Απρ 50μ. Πρόσθιο ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη α3 ΚΨ 1 00:45.17
6-Απρ   ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Ελένη Α2 ΚΑ 2 00:49.90
6-Απρ   ΜΑΡΤΙΓΟΠΟΥΛΟΥ Στεφανία α3 ΚΨ 3 00:52.48
6-Απρ   ΔΑΥΙΔ Κωνσταντίνα α1 ΚΨ 4 00:54.42
6-Απρ   ΚΟΛΥΒΑ Ροζέλλα Α1 ΚΑ 5 00:54.80
6-Απρ   ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα Α8 ΚΑ 6 00:55.41
6-Απρ   ΒΩΚΟΥ Βασιλική Α3 ΚΑ 7 00:56.06
6-Απρ   ΚΩΣΤΑΚΟΥ Αναστασία Α3 ΚΑ 8 00:57.96
6-Απρ   ΤΣΑΓΚΡΙΔΗ Έλλη β3 ΚΨ 1 00:50.49
6-Απρ   ΚΑΨΗ Αλεξάνδρα β3 ΚΨ 2 00:54.75
6-Απρ   ΜΑΡΚΕΤΟΥ Δανάη β2 ΚΨ 3 01:05.90
6-Απρ 4x50μ. Ελεύθερο Α1 ΚΑ 1 02:42.00
6-Απρ   Β ΚΑ 2 02:51.69
6-Απρ   Α2 ΚΑ 3 02:56.51
[ Αρχική σελίδα: ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ]
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ι. ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ E.Ε.Ι.
Επικοινωνία | Εγκαταστάσεις | Εκδηλώσεις | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Copyright | Σχεδιασμός