Αρχική σελίδα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού
ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΝ ΙΔΡΥΜΑ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
TMHMA ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2005 2006 ΛΥΚΕΙΟ
ΔΡΟΜΟΣ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Θέση Χρόνος
09/11/05 2.000μ. ΜΑΡΟΥΛΗΣ Ανδρέας ΙΒ2 1 08:01.00
10/11/05   ΜΠΙΤΣΟΣ Δημήτριος ΙΒ2 2 08:02.00
09/11/05   ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ Ευστάθιος-Πάρις ΙΒ2 3 08:57.74
09/11/05   ΓΙΟΥΤΣΟΣ Μιχαήλ-Σπυρίδων ΙΒ2 4 09:30.34
07/11/05   ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος ΙΒ2 5 09:43.49
07/11/05   ΚΑΝΟΝΗΣ Θωμάς ΙΒ2 6 09:43.49
09/11/05   ΚΟΣΚΙΝΑΣ Στέφανος ΙΒ2 7 09:50.98
09/11/05   ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης ΙΒ2 8 10:00.62
10/11/05   ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Λεωνίδας ΙΒ2 9 10:04.60
10/11/05   ΣΤΕΦΑΝΟΥ Γεώργιος ΙΒ2 10 10:07.78
10/11/05   ΠΑΥΛΑΚΗΣ Παύλος ΙΒ1 1 08:34.07
10/11/05   ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ Δημήτριος-Λυσίμαχος ΙΒ1 2 09:17.17
10/11/05   ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ιάσων-Δημοσθένης ΙΒ1 3 10:07.39
07/11/05   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος ΙΒ1 4 10:15.63
07/11/05   ΧΑΡΔΟΥΒΕΛΗΣ Άγγελος ΙΒ1 5 10:17.13
07/11/05   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Γεώργιος ΙΒ1 6 10:29.01
09/11/05   ΕΥΘΥΜΙΟΥ Παύλος ΙΒ1 7 10:50.36
10/11/05   ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης ΙΒ1 8 11:54.00
09/11/05   ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Ευάγγελος ΙΒ1 9 11:59.92
09/11/05   ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Γεώργιος-Σπυρίδων ΙΒ1 10 13:44.00
08/11/05   ΙΩΑΝΝΟΥ Αναστάσιος A4 1 07:37.00
08/11/05   ΛΙΑΠΗΣ Κωνσταντίνος A4 2 07:45.00
08/11/05   ΜΩΡΑΛΟΓΛΟΥ Ιωάννης A1 3 08:11.00
08/11/05   ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ Φίλιππος-Αλέξανδρος A1 4 08:20.00
08/11/05   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης A1 5 08:30.00
08/11/05   ΡΟΜΠΣ Αλέξανδρος-Χρίστος A1 6 08:41.00
08/11/05   ΣΑΡΑΝΤΗΣ Γρηγόριος A1 7 08:42.00
08/11/05   ΑΚΤΥΠΗΣ Σωτήριος A2 8 08:43.00
08/11/05   ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗΣ Δημήτριος A1 9 08:46.00
14/11/05   ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων A3 10 08:52.00
07/11/05   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος Β2 1 07:21.00
07/11/05   ΜΑΓΚΑΚΗΣ Νικόλαος Β2 2 07:27.00
07/11/05   ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Αναστάσιος Β2 3 08:01.00
07/11/05   ΝΕΛΛΑΣ Ιωάννης-Λαέρτης Β2 4 08:02.00
07/11/05   ΠΟΥΛΑΚΟΣ Θεόδωρος Β2 5 08:06.00
07/11/05   ΖΑΒΟΣ Ιωάννης Β3 6 08:07.00
07/11/05   ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Ορφέας Β3 6 08:07.00
07/11/05   ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Νικόλαος Β3 8 08:14.00
07/11/05   ΚΥΡΟΥΣΗΣ Κυριάκος Β1 9 08:23.00
07/11/05   ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Αλέξανδρος Β3 10 08:24.00
09/11/05   ΣΑΧΑΣ Ιωάννης Γ2 1 07:57.00
09/11/05   ΑΜΩΡΑΤΗΣ Ιωάννης-Ιάσων Γ3 2 08:32.00
09/11/05   ΚΑΡΙΩΤΟΓΛΟΥ Νικόλαος Γ3 3 09:04.00
09/11/05   ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Γεώργιος Γ1 4 09:11.00
09/11/05   ΜΑΡΙΟΛΕΑΣ Βασίλειος Γ3 5 09:15.00
09/11/05   ΒΕΡΓΕΤΗΣ Αλέξης Γ3 6 09:40.00
09/11/05   ΠΑΓΚΑΛΟΣ-ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Λύσανδρος-Γεώργιος Γ1 7 09:43.00
09/11/05   ΠΑΥΛΟΥ Χαράλαμπος-Νικόλαος Γ3 8 09:45.00
09/11/05   ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ Αριστείδης Γ2 9 09:47.00
09/11/05   ΚΟΤΣΗΣ-ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Αναστάσιος Γ3 10 10:41.00
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο Τάξη Θέση Χρόνος
15/11/05 1.600μ. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ Έρση-Ηλιάνα ΙΒ2 1 07:19.91
07/11/05   ΛΟΗ Αλεξάνδρα ΙΒ2 2 09:03.57
07/11/05   ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ Κυριακή ΙΒ2 3 09:08.29
07/11/05   ΚΑΛΛΙΤΣΗ Ευαγγελία ΙΒ2 4 09:32.20
08/10/05   ΣΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Ηλέκτρα-Γεσθημανή ΙΒ2 5 09:42.28
08/11/05   ΜΑΤΣΑ Λουκία ΙΒ2 6 10:06.37
15/11/05   ΛΟΓΟΘΕΤΗ Ευγενία-Ίρις ΙΒ2 7 10:24.61
15/11/05   ΛΥΜΠΕΡΗ Ιόλη ΙΒ2 7 10:24.61
08/11/05   ΠΙΝΟΤΣΗ Στεφανία ΙΒ2 9 11:21.13
09/11/05   ΜΑΡΔΙΚΙΑΝ Ελισάβετ-Ιωάννα ΙΒ2 10 11:24.18
09/11/05   ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ασημίνα-Μαρία ΙΒ2 10 11:24.18
10/11/05   ΤΡΙΠΟΣΚΙΑΔΗ Ελισσάβετ ΙΒ1 1 07:10.57
10/11/05   ΚΑΡΝΕΣΗ Αγγελική ΙΒ1 2 08:24.85
09/11/05   ΜΟΔΙΑΝΟ Ντανιέλα-Μόνικα ΙΒ1 3 09:30.00
10/11/05   ΠΡΟΣΑΛΙΚΑ Δάφνη-Αικατερίνη ΙΒ1 4 09:30.81
07/11/05   ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ Δάφνη ΙΒ1 5 09:32.85
07/11/05   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ Ελένη ΙΒ1 5 09:32.85
09/11/05   ΣΙΚΙΑΡΙΔΗ Ιωάννα ΙΒ1 7 09:39.00
10/11/05   ΣΟΥΡΟΥΛΙΔΗ Κορίννα ΙΒ1 7 09:39.00
09/11/05   ΒΑΡΘΑΛΗ Νικόλ ΙΒ1 9 09:46.00
09/11/05   ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ Δανάη-Μαρία ΙΒ1 10 09:48.00
14/11/05   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Αθανασία-Μαρία A4 1 08:08.00
08/11/05   ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ Ναυσικά-Ελένη A1 2 08:21.32
08/11/05   ΔΡΙΤΣΑ Βανέσσα-Χριστίνα A1 3 08:31.08
08/11/05   ΒΑΣΔΕΚΗ Αλεξία A2 4 08:36.00
08/11/05   ΚΑΨΑΛΗ Μαρία A2 5 08:51.00
14/11/05   ΓΑΒΡΙΛΟΓΛΟΥ Βασιλική-Αλεξάνδρα A2 6 08:52.00
08/11/05   ΤΟΥΝΤΑ Μάγια-Βικτώρια A1 7 08:57.48
08/11/05   ΡΑΣΣΙΑ Γαβριέλλα-Έλλη A3 8 09:22.09
08/11/05   ΣΕΜΣΗ Μαργαρίτα-Μαρία A1 9 09:41.93
08/11/05   ΛΑΓΓΟΥΡΑΝΗ-ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΥ Παρασκευή A2 10 09:52.02
07/11/05   ΙΓΓΛΕΣΗ Αλεξία Β2 1 08:22.57
07/11/05   ΠΡΗΝ Μαριάννα Β2 2 08:36.43
07/11/05   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία-Χαρίκλεια Β2 3 08:43.54
07/11/05   ΔΟΝΟΥΠΟΓΛΟΥ Βασιλική-Μαρία Β1 3 09:43.54
07/11/05   ΜΠΑΛΗ Χριστίνα Β2 5 09:46.64
07/11/05   ΒΑΡΕΛΑ Αγγελική-Παρασκευή Β1 6 09:47.24
07/11/05   ΑΓΑΛΟΓΛΟΥ Θεανώ-Δαμιάννα Β1 7 09:48.64
07/11/05   ΛΙΟΥΤΑ Νεφέλη Β1 8 10:12.78
07/11/05   ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ Άννα Β2 9 10:13.28
07/11/05   ΜΠΑΛΗ Μαρία-Ελένη Β1 10 10:29.00
09/11/05   ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ Βασιλική Γ2 1 11:22.00
09/11/05   ΒΕΝΤΟΥΡΗ Αμαρυλλίς Γ2 2 11:25.00
09/11/05   ΜΗΤΡΑΤΖΑ Χριστίνα Γ3 3 11:40.00
09/11/05   ΜΗΤΡΑΤΖΑ Μαριάννα Γ3 4 11:49.00
09/11/05   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Νεφέλη Γ3 5 12:16.00
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙA ΜΑΘΗΤΩΝ - ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ
[ Αρχική σελίδα: ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ]
ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ι. ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ E.Ε.Ι.
Επικοινωνία | Εγκαταστάσεις | Εκδηλώσεις | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Copyright | Σχεδιασμός