E.E.I.
ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2002
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2008/09 |
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
6-Μαρ 100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ Μιχάλης Β3 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 01:14.71
6-Μαρ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γιάννης Α2 Κ.Α. Λύκ / προκριμ. 1 01:09.72
6-Μαρ 50m EΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ Παντελής Α3 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 3 00:31.29
6-Μαρ ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ Ιωάννης Α2 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 4 00:31.94
6-Μαρ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Βασίλης Α6 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 5 00:32.15
6-Μαρ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 3 00:28.40
6-Μαρ ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 5 00:29.65
6-Μαρ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Συνέσιος Α4 Κ.Α. Λύκ / προκριμ. 10 00:31.62
6-Μαρ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ Αχιλλεας Γ2 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 12 00:32.91
6-Μαρ 100m ΥΠΤΙΟ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 3 44:44.44
6-Μαρ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΕΤΗΣ Λεονάρδος Β4 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 2 00:42.42
6-Μαρ ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Βασίλειος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 5 00:40.41
7-Μαρ 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Β7 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 01:05.50
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόριος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 2 33:33.33
7-Μαρ ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 3 44:44.44
7-Μαρ 50m ΥΠΤΙΟ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ Μιχάλης Β3 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 00:34.13
7-Μαρ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 2 00:34.03
7-Μαρ ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Συνέσιος Α4 Κ.Α. Λύκ / προκριμ. 6 00:40.66
7-Μαρ 100m ΠΡΟΣΘΙΟ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Β7 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 01:28.05
7-Μαρ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΕΤΗΣ Λεονάρδος Β4 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 4 01:39.18
7-Μαρ ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Βασίλειος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 3 33:33.33
7-Μαρ 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γιάννης Α2 Κ.Α. Λύκ / προκριμ. 3 33:33.33
7-Μαρ ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / προκριμ. 4 44:44.44
6-Μαρ 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Β7 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 02:19.54
6-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόριος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 1 02:08.80
6-Μαρ ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 2 02:31.27
6-Μαρ 100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ Μιχάλης Β3 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 01:14.30
6-Μαρ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γιάννης Α2 Κ.Α. Λύκ / τελικοί 2 01:08.81
6-Μαρ 50m EΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ Παντελής Α3 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 3 00:30.91
6-Μαρ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Βασίλης Α6 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 4 00:32.11
6-Μαρ ΚΟΥΤΑΛΙΔΗΣ Ιωάννης Α2 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 5 00:32.62
6-Μαρ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 3 00:27.49
6-Μαρ ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 4 00:29.15
6-Μαρ 100m ΥΠΤΙΟ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 3 01:20.19
6-Μαρ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΕΤΗΣ Λεονάρδος Β4 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 1 00:42.68
6-Μαρ ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ Βασίλειος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 4 00:40.55
7-Μαρ 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ Μιχάλης Β3 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 02:50.13
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόριος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 1 02:27.16
7-Μαρ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γιάννης Α2 Κ.Α. Λύκ / τελικοί 2 02:29.92
7-Μαρ 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Β7 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 01:01.74
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗΣ Γρηγόριος Α3 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 1 01:01.63
7-Μαρ ΠΟΡΦΥΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 2 01:04.65
7-Μαρ 50m ΥΠΤΙΟ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ Μιχάλης Β3 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 00:34.99
7-Μαρ ΛΟΛΑΣ Θωμάς ΙΒ1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 2 00:33.16
7-Μαρ 100m ΠΡΟΣΘΙΟ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Νίκος Β7 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 01:25.64
7-Μαρ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΕΤΗΣ Λεονάρδος Β4 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 3 01:37.52
7-Μαρ 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Γιάννης Α2 Κ.Α. Λύκ / τελικοί 1 00:28.73
7-Μαρ ΛΑΙΜΟΣ Σταύρος Α1 Κ.Ψ. Λύκ / τελικοί 4 00:33.38
6-Μαρ 4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Γυμν / τελικοί 1 02:26.59
6-Μαρ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Λυκ / τελικοί 1 02:12.64
7-Μαρ 4x50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Γυμν / τελικοί 1 02:05.59
7-Μαρ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Λυκ / τελικοί 1 01:51.08
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
6-Μαρ 100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 4 01:31.76
6-Μαρ ΚΑΡΑΙΤΙΔΗ Μαρίνα Α6 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 8 01:38.11
6-Μαρ 50m EΛΕΥΘΕΡΟ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 5 00:35.29
6-Μαρ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Μελίνα Α5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 8 00:36.00
6-Μαρ ΔΑΜΑΣΚΟΥ Αναστασία Α5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 9 00:36.03
6-Μαρ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαρήλια Β4 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 10 00:36.32
6-Μαρ ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗ Βαλασία-Μαρία Γ5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 1 00:31.17
6-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 2 00:34.36
6-Μαρ 100m ΥΠΤΙΟ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 4 01:30.37
6-Μαρ ΡΕΝΙΕΡΗ Άλκηστη Γ5 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 2 33:33.33
6-Μαρ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ Λουκία Α6 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 00:41.74
6-Μαρ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 4 00:43.67
6-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 5 00:45.28
6-Μαρ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μαρήλια Β4 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 7 00:47.62
6-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 1 00:41.33
7-Μαρ 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 3 01:16.58
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 4 01:18.20
7-Μαρ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 5 01:19.28
7-Μαρ ΔΑΜΑΣΚΟΥ Αναστασία Α5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 7 01:24.36
7-Μαρ ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗ Βαλασία-Μαρία Γ5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 1 22:22.22
7-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 4 55:55.55
7-Μαρ 50m ΥΠΤΙΟ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 3 00:40.91
7-Μαρ ΔΑΜΑΣΚΟΥ Αναστασία Α5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 9 00:49.64
7-Μαρ ΡΕΝΙΕΡΗ Άλκηστη Γ5 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 00:35.68
7-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 2 00:40.31
7-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 4 00:43.22
7-Μαρ 100m ΠΡΟΣΘΙΟ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 1 01:36.94
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 2 01:37.55
7-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / προκριμ. 3 33:33.33
7-Μαρ 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΡΑΙΤΙΔΗ Μαρίνα Α6 Κ.Α. Γυμν / προκριμ. 2 22:22.22
7-Μαρ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Μελίνα Α5 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 3 33:33.33
7-Μαρ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / προκριμ. 4 44:44.44
6-Μαρ 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΕΝΙΕΡΗ Άλκηστη Γ5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 02:36.24
6-Μαρ 100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 3 01:29.51
6-Μαρ 50m EΛΕΥΘΕΡΟ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 5 00:35.12
6-Μαρ ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗ Βαλασία-Μαρία Γ5 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 1 00:31.44
6-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 2 00:34.83
6-Μαρ 100m ΥΠΤΙΟ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 4 01:28.28
6-Μαρ ΡΕΝΙΕΡΗ Άλκηστη Γ5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 01:15.61
6-Μαρ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ Λουκία Α6 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 00:42.45
6-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 3 00:42.66
6-Μαρ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 4 00:42.76
6-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 1 00:41.14
7-Μαρ 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΛΟΥΠΑΚΛΗ Βαλασία-Μαρία Γ5 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 1 01:12.00
7-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 3 01:17.92
7-Μαρ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 3 01:17.00
7-Μαρ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 4 01:17.18
7-Μαρ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 5 01:17.25
7-Μαρ 50m ΥΠΤΙΟ ΛΩΛΟΥ Νικολέτα Α5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 2 00:40.29
7-Μαρ ΡΕΝΙΕΡΗ Άλκηστη Γ5 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 1 00:34.44
7-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 2 00:40.48
7-Μαρ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα ΙΒ Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 4 00:43.40
7-Μαρ 100m ΠΡΟΣΘΙΟ ΤΣΙΦΤΣΗ Κατερίνα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 1 01:33.50
7-Μαρ ΝΑΚΑ Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. Γυμν / τελικοί 2 01:34.29
7-Μαρ ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ-ΨΑΛΙΔΑ Νέλλη-Άννα Α3 Κ.Ψ. Λυκ / τελικοί 1 01:30.48
7-Μαρ 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Μελίνα Α5 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 2 00:42.32
7-Μαρ ΚΛΗ Ίλυα-Άννα Α6 Κ.Ψ. Γυμν / τελικοί 3 00:47.42
6-Μαρ 4x50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Γυμν / τελικοί 3 02:44.37
6-Μαρ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Λυκ / τελικοί 1 02:35.42
7-Μαρ 4x50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Γυμν / τελικοί 3 02:21.76
7-Μαρ Ε.Ε.Ι. Κολλέγιο Λυκ / τελικοί 1 02:09.41
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr