E.E.I.
ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2002
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2008/09 | ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΣΤΙΒΟΣ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
8-Απρ Δρόμος 80μ. Κουτεντάκης Δημήτριος Α2 Κ.Α. 1 00:11.04
8-Απρ Αλεξόπουλος Κωνσταντίνος Α1 Κ.Α. 2 00:11.49
8-Απρ Αγκαθέρης Νικόλαος Α2 Κ.Α. 3 00:11.72
8-Απρ Αβραμίδης Αλέξανδρος Α3 Κ.Α. 4 00:12.00
8-Απρ Θεοχαρόπουλος Ιωάννης Α1 Κ.Α. 5 00:12.46
8-Απρ Γιαννούτσικος Σίμων-Ηλίας Α4 Κ.Α. 6 00:12.72
8-Απρ Δρόμος 150μ. Πιτούλης Αντώνης Α3 Κ.Α. 1 00:20.62
8-Απρ Μισαηλίδης Βασίλειος Α2 Κ.Α. 2 00:21.86
8-Απρ Μπεκρής Βασίλειος Α7 Κ.Α. 3 00:22.20
8-Απρ Λάζαρης Αθανάσιος Α5 Κ.Α. 4 00:23.02
8-Απρ Παπασάββας Φίλιππος-Νικόλαος Α4 Κ.Α. 5 00:24.18
8-Απρ Μπουσούνης Στέφανος Α2 Κ.Α. 6 00:25.49
8-Απρ Δρόμος 300μ. Κωνσταντινίδης Μιχαήλ Α3 Κ.Α. 1 00:47.06
8-Απρ Μιχαλολιάκος Ανάργυρος Α6 Κ.Α. 2 00:49.36
8-Απρ Τσιώρης Άγγελος Α6 Κ.Α. 3 00:50.80
8-Απρ Σακκάς Δημήτρης Α8 Κ.Α. 4 00:52.46
8-Απρ Σακκάς Νικήτας Α3 Κ.Α. 5 00:57.14
8-Απρ Δρόμος 1000μ. Βερροιόπουλος Αλέξανδρος Α3 Κ.Α. 1 03:31.97
8-Απρ Πιτούλης Φώτιος Α2 Κ.Α. 2 03:36.87
8-Απρ Μωυσής Εζερ Α2 Κ.Α. 3 03:41.72
8-Απρ Παπαδρόσος Ευάγγελος Α4 Κ.Α. 4 03:46.75
8-Απρ Αρμόνης Αντώνιος Α1 Κ.Α. 5 03:47.09
8-Απρ Γαβριηλίδης Θεόδωρος Α1 Κ.Α. 6 03:47.50
8-Απρ Λιμναίος Παύλος Α8 Κ.Α. 7 03:52.56
8-Απρ Παναγιώτου Νικόλαος Α6 Κ.Α. 8 04:12.50
8-Απρ Άλμα σε Μήκος Καπαρός Ιωάννης Α3 Κ.Α. 1 00:04.65
8-Απρ Δημουλάς Σπυροδημήτρης Α8 Κ.Α. 2 00:03.92
8-Απρ Πέτρου Γεώργιος Α3 Κ.Α. 3 00:03.87
8-Απρ Κοριτσίδης Σαράντης Α7 Κ.Α. 4 03.74
8-Απρ Γουλάκος Αλέξανδρος Α2 Κ.Α. 5 03.73
8-Απρ Ψαρονικολάκης Ελευθέριος Α8 Κ.Α. 6 03.51
8-Απρ Αλειφέρης Σταμάτιος Α8 Κ.Α. 7 03.29
8-Απρ Πουρνάρας Ξενοφών Α7 Κ.Α. 8 03.16
8-Απρ Άλμα σε Ύψος Πασσάς Δημήτρης Α2 Κ.Α. 1 01.25
8-Απρ Δημητριάδης Ιωάννης Α7 Κ.Α. 2 01.25
8-Απρ Τρύφων Στυλιανός Α6 Κ.Α. 3 01.20
8-Απρ Μπογδάνος Ευάγγελος Α1 Κ.Α. 4 01.15
8-Απρ Παπαθανόπουλος Κωνσταντίνος Α8 Κ.Α. 5 01.15
8-Απρ Ρούσογλου Στυλιανός Α5 Κ.Α. 6 01.10
8-Απρ Σαραντόπουλος Θεόδωρος Α4 Κ.Α. 7 01.10
8-Απρ Πασσάς Σταμάτιος Α1 Κ.Α. 8 01.10
8-Απρ Μπουτσικάκης Εμμανουήλ Α4 Κ.Α. 9 01.10
8-Απρ Πατσούρης Σταύρος Α1 Κ.Α. 10 01.05
8-Απρ Σφαιροβολία Κοκοτσάκης Ιωάννης Α3 Κ.Α. 1 08.08
8-Απρ Τουμάσης Αντώνιος Α7 Κ.Α. 2 07.71
8-Απρ Μητσικώστας Δημήτριος Α2 Κ.Α. 3 07.70
8-Απρ Χαραλαμπάκης-Ιωαννίδης Ιωάννης-Παύλος Α1 Κ.Α. 4 06.84
8-Απρ Τουρμούζης Κωνσταντίνος-Ιωάννης Α6 Κ.Α. 5 06.31
8-Απρ Χώτος Γεώργιος Α6 Κ.Α. 6 06.12
8-Απρ Τάκο Κωνσταντίνος Α3 Κ.Α. 7 05.79
8-Απρ Μαυρομιχάλης Μιχαήλ Α4 Κ.Α. 8 05.64
8-Απρ Ντουνιάς θεόδωρος Α4 Κ.Α. 9 05.51
8-Απρ Ρίψη Ελ. Σφαίρας Ζήρος Ιωάννης Α8 Κ.Α. 1 32.00
8-Απρ Χατζηπατέρας Πέτρος Α8 Κ.Α. 2 25.90
8-Απρ Καρανίκας Κωνσταντίνος Α5 Κ.Α. 3 23.80
8-Απρ Κατάκης-Αναστασάκος Πέτρος Α6 Κ.Α. 23.80
8-Απρ Μπίμπας Κωνσταντίνος-Παναγιώτης Α1 Κ.Α. 5 22.90
8-Απρ Κεστέκογλου Ιωάννης Α8 Κ.Α. 6 22.00
8-Απρ Ζαγκλής Γεώργιος Α5 Κ.Α. 7 19.60
8-Απρ Μαρτζούκος Φαίδων Α5 Κ.Α. 8 19.50
8-Απρ Δεριζιώτης Θεόδωρος Α6 Κ.Α. 9 18.30
8-Απρ Δρόμος 60μ. Εμπόδια Πιτούλης Αντώνης Α3 Κ.Α. 1 00:11.08
8-Απρ Μισαηλίδης Βασίλειος Α2 Κ.Α. 2 00:11.71
8-Απρ Κουτεντάτκης Δημήτριος Α2 Κ.Α. 3 00:11.76
8-Απρ Ζήρος Ιωάννης Α8 Κ.Α. 4 00:11.78
8-Απρ Μωυσής Εζερ Α2 Κ.Α. 5 00:11.99
8-Απρ Καπαρός Γιάγκος Α3 Κ.Α. 6 00:12.17
8-Απρ Μπολέτσης Θεοφάνης Α8 Κ.Α. 7 00:12.36
8-Απρ Γιαννακόπουλος Μιλτιάδης Α5 Κ.Α. 8 00:13.41
8-Απρ Γουλάκος Αλέξανδρος Α2 Κ.Α. 9 00:13.76
8-Απρ Αρμόνης Αντώνιος Α1 Κ.Α. 10 00:14.12
8-Απρ Δρόμος 4x100μ. Α3 Κ.Α. 1 00:55.82
8-Απρ Α2 Κ.Α. 2 00:56.35
8-Απρ Α6 Κ.Α. 3 00:59.38
8-Απρ Α8 Κ.Α. 4 01:00.44
8-Απρ Α1 Κ.Α. 5 01:01.76
8-Απρ Α4 Κ.Α. 6 01:03.08
30-Απρ Δρόμος 80μ. Ντόκορος Κων/νος Β6 Κ.Α. 1 00:10.20
30-Απρ Παπαμιχαήλ Ελευθέριος Β7 Κ.Α. 2 00:10.46
30-Απρ Λώλος Παναγιώτης Β3 Κ.Α. 3 00:10.60
30-Απρ Πασχάλης Δημήτριος Β4 Κ.Α. 4 00:10.61
30-Απρ Κουντουρίδης Ιάσων Β2 Κ.Α. 5 00:11.60
30-Απρ Τρουπιώτης-Καπελιάρης Αλέξανδρος-Νικόλαος Β5 Κ.Α. 00:11.60
30-Απρ Δρόμος 150μ. Κρητικόπουλος Νικόλαος Β6 Κ.Α. 1 00:20.17
30-Απρ Σούλτης-Αβαγιάννης Ευάγγελος Β5 Κ.Α. 2 00:20.85
30-Απρ Αθανασόπουλος Ανδρέας-Αλέσι Β5 Κ.Α. 3 00:21.11
30-Απρ Πισιμίσης Γεώργιος Β8 Κ.Α. 4 00:21.40
30-Απρ Καλλιγάς Αλέξανδρος Β1 Κ.Α. 5 00:21.74
30-Απρ Σελλούντος Ηλίας Β4 Κ.Α. 6 00:22.03
30-Απρ Δρόμος 300μ. Βαγιακάκος Νικόλαος Β7 Κ.Α. 1 00:44.03
30-Απρ Πέτρου Στέφανος Β6 Κ.Α. 2 00:44.37
30-Απρ Αλεβιζόπουλος Κων/νος Β1 Κ.Α. 3 00:47.21
30-Απρ Δρόμος 1000μ. Τζουγκαράκης Μιχάλης Β3 Κ.Α. 1 03:09.92
30-Απρ Σαντίκος Ελευθέριος Β7 Κ.Α. 2 03:22.60
30-Απρ Αραζός Γεώργιος Β3 Κ.Α. 3 03:26.99
30-Απρ Μωυσής Μωρίς Β2 Κ.Α. 4 03:32.66
30-Απρ Σπακουρής Ευστράτιος Β2 Κ.Α. 5 03:46.85
30-Απρ Γκόλιας Χρήστος-Αλέξανδρος Β7 Κ.Α. 6 04:04.16
30-Απρ Σβορώνος Αντώνιος Β5 Κ.Α. 7 04:08.06
30-Απρ Άλμα σε Μήκος Τατούλης Πέτρος Β6 Κ.Α. 1 00:04.45
30-Απρ Δαρεμάς Γεώργιος Β7 Κ.Α. 2 00:04.33
30-Απρ Βουτσαράς Χρήστος Β7 Κ.Α. 3 00:04.05
30-Απρ Μαρουλάς Ιωάννης-Αρίσταρχος Β4 Κ.Α. 4 00:04.02
30-Απρ Χαραλαμπόπουλος Κων/νος Β6 Κ.Α. 5 00:03.93
30-Απρ Κετσόπουλος Γεώργιος-Νικόλαος Β3 Κ.Α. 6 00:03.85
30-Απρ Κεφαλάς Δημήτριος-Χρήστος Β6 Κ.Α. 7 00:03.80
30-Απρ Κατσούρης Παναγιώτης-Εμμανουήλ Β2 Κ.Α. 8 00:03.60
30-Απρ Παπαχρήστου Γιώργος Β7 Κ.Α. 9 03.49
30-Απρ Άλμα σε Ύψος Σπυράκος Χριστόφορος-Σταύρος Β7 Κ.Α. 1 01.40
30-Απρ Αγαπητίδης Γεώργιος Β8 Κ.Α. 2 01.35
30-Απρ Στεργιάκης Αλέξανδρος Β5 Κ.Α. 3 01.35
30-Απρ Κερχουλάς Σταύρος Β1 Κ.Α. 4 01.30
30-Απρ Κουρίνος Μάνος Β8 Κ.Α. 5 01.30
30-Απρ Κινινής Παναγιώτης Β1 Κ.Α. 6 01.25
30-Απρ Κορκόντζελος Περικλής Β1 Κ.Α. 7 01.25
30-Απρ Τζάβελλος-Γαβαλάς Παναγιώτης-Στυλιανός Β4 Κ.Α. 8 01.20
30-Απρ Σφαιροβολία Λιούγκας Αχιλλέας Β8 Κ.Α. 1 10.00
30-Απρ Σκαπετοράχης Αναστάσιος Β1 Κ.Α. 2 08.90
30-Απρ Σκένδερ Ιωάννης-Νικόλαος Β8 Κ.Α. 3 08.81
30-Απρ Διαμαντής Διονύσιος Β5 Κ.Α. 4 08.80
30-Απρ Κοταρίδης Πάρις Β7 Κ.Α. 5 08.05
30-Απρ Τσιούφης Παναγιώτης Β3 Κ.Α. 6 08.00
30-Απρ Δισκοβολία Νινιός Ελευθέριος Β3 Κ.Α. 1 25.00
30-Απρ ΤσιγάραςΜανουήλ-Αλέξανδρος-Ρήγας Β2 Κ.Α. 2 20.30
30-Απρ Παπαέλληνας Αθως Β2 Κ.Α. 3 20.10
30-Απρ Χατζηλεμονιάς Νικόλαος Β2 Κ.Α. 4 18.80
30-Απρ Πήχος Απόστολος-Αλέξανδρος Β8 Κ.Α. 5 17.60
30-Απρ Τσαγγαράς Σπυρίδων Β3 Κ.Α. 6 15.50
30-Απρ Φιλιππίδης Ιωάννης Β3 Κ.Α. 7 15.30
30-Απρ Δρόμος 100μ. Εμπόδια Ντοκορος Κων/νος Β6 Κ.Α. 1 00:16.78
30-Απρ Τατούλης πέτρος Β6 Κ.Α. 2 00:19.91
30-Απρ Στεργιάκης Αλέξανδρος Β5 Κ.Α. 3 00:20.51
30-Απρ Αθανασόπουλος Ανδρέας Β5 Κ.Α. 4 00:20.81
30-Απρ Κουρίνος Μάνος Β8 Κ.Α. 5 00:21.06
30-Απρ Σκεντερ Ιωάννης Β8 Κ.Α. 6 00:21.14
30-Απρ Αγαπητίδης Γεώργιος Β8 Κ.Α. 7 2200
30-Απρ Πισιμίσης Γεώργιος Β8 Κ.Α. 8 00:22.50
30-Απρ Χαραλαμπόπουλος Κων/νος Β6 Κ.Α. 9 00:23.18
30-Απρ Δρόμος 4x100μ. Β8 Κ.Α. 1
30-Απρ Β7 Κ.Α. 2
30-Απρ Β6 Κ.Α. 3
30-Απρ Β4 Κ.Α. 4
30-Απρ Β5 Κ.Α. 5
30-Απρ Β1 Κ.Α. 6
30-Απρ Δρόμος 80μ. Τριανταφύλλης Κωνσταντίνος Γ5 Κ.Α. 1 00:09.61
30-Απρ Νικολαιδης Ηρόδοτος Γ6 Κ.Α. 2 00:10.01
30-Απρ Χριστοδουλίδης Αλέξανδρος Γ2 Κ.Α. 3 00:10.30
30-Απρ Κωνσταντινίδης Δημήτριος Γ1 Κ.Α. 4 00:10.67
30-Απρ Δρόμος 150μ. Χρονόπουλος Θεόδωρος Γ6 Κ.Α. 1 00:18.82
30-Απρ Μισαηλίδης-Ουζουνόπουλος Ιωάννης Γ3 Κ.Α. 2 00:19.94
30-Απρ Τανισκίδης Ιωάννης Γ7 Κ.Α. 3 00:20.56
30-Απρ Μαρούλης Νικόλας Γ2 Κ.Α. 4 00:21.44
30-Απρ Δρόμος 300μ. Γκότσης Νικόλαος Γ8 Κ.Α. 1 00:40.49
30-Απρ Αλειφέρης Νικόλαος Γ1 Κ.Α. 2 00:47.18
30-Απρ Κωνσταντινίδης Ιπποκράτης Γ3 Κ.Α. 3 00:49.08
30-Απρ Δρόμος 1000μ. Μαξιλάρης Δημήτρης Γ3 Κ.Α. 1 02:56.48
30-Απρ Καλλίτσης Βασίλης Γ5 Κ.Α. 2 03:01.54
30-Απρ Αποστόλου Γεώργιος Γ8 Κ.Α. 3 03:08.26
30-Απρ Παπαδόπουλος Αλέξανδρος Γ6 Κ.Α. 4 03:15.98
30-Απρ Συρμαλής Νικόλαος Γ1 Κ.Α. 5 03:24.41
30-Απρ Ζύμνης Ανδρέας Γ5 Κ.Α. 6 03:41.41
30-Απρ Ζάχος Ελευθέριος Γ8 Κ.Α. 7 03:41.95
30-Απρ Αβραμίδης Ιάσων-Ηρακλής Γ8 Κ.Α. 8 04:05.13
30-Απρ Άλμα σε Μήκος Σελλιανάκης γεώργιος Γ4 Κ.Α. 1 00:05.65
30-Απρ Αναγνωστόπουλος Ανδρέας Γ7 Κ.Α. 2 04.78
30-Απρ Αναστασάκος γεώργιος Γ4 Κ.Α. 3 04.63
30-Απρ Σούλτης-Αβαγιάννης Δημήτριος Γ7 Κ.Α. 4 04.60
30-Απρ Κομνηνός Δημήτριος Γ2 Κ.Α. 5 04.25
30-Απρ Συρίγος Νικόλαος Γ6 Κ.Α. 6 04.18
30-Απρ Πατσιλινάκος Κωνσταντίνος Γ4 Κ.Α. 7 04.01
30-Απρ Άλμα σε Ύψος Ρούσσος Ευάγγελος Γ8 Κ.Α. 1 01.45
30-Απρ Σαββόπουλος στυλιανός Γ1 Κ.Α. 2 01.45
30-Απρ Γούσιας Χρήστος Γ6 Κ.Α. 3 01.30
30-Απρ Παπαδημητρίου Νικόλαος Γ2 Κ.Α. 4 01.30
30-Απρ Σφαιροβολία Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος Γ3 Κ.Α. 1 12.00
30-Απρ Στεφανίδης Άρης-Ιορδάνης Γ3 Κ.Α. 2 11.50
30-Απρ Κοταρίδης Πέτρος Γ5 Κ.Α. 3 11.00
30-Απρ Βροχίδης Ευάγγελος Γ2 Κ.Α. 4 09.58
30-Απρ Κούρτης Ελευθέριος-Μάριος Γ2 Κ.Α. 5 08.95
30-Απρ Παππέλης Δημήτριος Γ6 Κ.Α. 6 08.90
30-Απρ Αθανασίου Διαμαντής Γ3 Κ.Α. 7 08.00
30-Απρ Κοντράρος-Τσιώκος Νικόλαος Γ1 Κ.Α. 8 07.30
30-Απρ Δισκοβολία Αφουξενίδης Παναγιώτης Γ5 Κ.Α. 1 34.70
30-Απρ Κατσούλας Βασίλειος Γ3 Κ.Α. 2 30.70
30-Απρ Κωνσταντινίδης Στέφανος-Μαξ Γ2 Κ.Α. 3 23.90
30-Απρ Καρυδάκης Σόλων-Σπυρίδων Γ7 Κ.Α. 4 20.70
30-Απρ Γεωργίου Αντώνιος Γ8 Κ.Α. 5 19.00
30-Απρ Φαραντάτος Γρηγόριος Γ2 Κ.Α. 6 18.50
30-Απρ Συρίγος Δημήτριος Γ7 Κ.Α. 7 16.90
30-Απρ Δρόμος 100μ. Εμπόδια Κατσιώτης Παύλος Γ5 Κ.Α. 1 00:17.60
30-Απρ Σκλιας Θεοδωρος Γ6 Κ.Α. 2 00:18.22
30-Απρ Δρόμος 4x100μ. Γ6 K.A. 1 00:50.52
30-Απρ Γ8 K.A. 2 00:52.14
30-Απρ Γ5 K.A. 3 00:52.54
30-Απρ Γ7 K.A. 4 00:54.20
30-Απρ Γ1 K.A. 5 00:54.50
30-Απρ Γ2 K.A. 6 00:56.71
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
8-Απρ Δρόμος 80μ. Κουρούβανη Ίρις-Σπυριδούλα Α1 Κ.Α. 1 00:11.41
8-Απρ Θεοδωράκη Δήμητρα Α8 Κ.Α. 2 00:11.70
8-Απρ Γκατζιώνη Σοφία-Ξανθή Α4 Κ.Α. 3 00:12.00
8-Απρ Κυριακώδη Ελένη Α3 Κ.Α. 4 00:12.47
8-Απρ Στεφάτου Αννα-Ρόουζ Α2 Κ.Α. 5 00:12.82
8-Απρ Λυκούρη Ευαγγελία Α1 Κ.Α. 6 00:13.12
8-Απρ Δρόμος 150μ. Γρύλλη Αικατερίνη Α5 Κ.Α. 1 00:23.43
8-Απρ Κροντηρά Ιωάννα Α6 Κ.Α. 2 00:23.67
8-Απρ Πούλου Μαρία-Ολυμπία Α5 Κ.Α. 3 00:23.96
8-Απρ Παπαρρηγοπούλου Αδαμαντία Α1 Κ.Α. 4 00:24.74
8-Απρ Βρυώνη Φιλίππα Α2 Κ.Α. 5 00:25.68
8-Απρ Στεφανίδη Αφροδίτη-Αικατερίνη Α4 Κ.Α. 6 00:26.49
8-Απρ Δρόμος 300μ. Αθανασίου Μαρία-Χριστίνα Α5 Κ.Α. 1 00:49.66
8-Απρ Ψωμοπούλου Ελένη Α6 Κ.Α. 2 00:52.00
8-Απρ Γεωργοπούλου Μαρία-Ειρήνη Α1 Κ.Α. 3 00:57.56
8-Απρ Πάσχου Αλεξία Α1 Κ.Α. 4 00:59.36
8-Απρ Παναγοπούλου Ευαγγελία Α4 Κ.Α. 5 01:03.48
8-Απρ Δρόμος 600μ. Καρρά-Καλλιδρομίτου Ρόζα Α5 Κ.Α. 1 01:57.52
8-Απρ Λύρη Μαρία Α7 Κ.Α. 2 02:07.52
8-Απρ Παναγοπούλου Σοφία Α2 Κ.Α. 3 02:14.27
8-Απρ Κωστούλα Ευγενία-Αγγελική Α5 Κ.Α. 4 02:19.99
8-Απρ Θεοδωροπούλου Ιφιγένεια Α1 Κ.Α. 5 02:21.46
8-Απρ Τσακυράκη Λήδα-Αριάδνη Α5 Κ.Α. 6 02:23.14
8-Απρ Ποταμίτη Δάφνη Α4 Κ.Α. 7 02:23.87
8-Απρ Ιωαννίδη Αναστασία Α3 Κ.Α. 8 02:24.36
8-Απρ Γιανναράκου Ελένη Α8 Κ.Α. 9 02:25.21
8-Απρ Στιβακτά Ειρήνη Α3 Κ.Α. 10 02:30.20
8-Απρ Αλιμοράντη Ζωή Α3 Κ.Α. 11 231.90
8-Απρ Σκαφίδα Μαρία Α4 Κ.Α. 12 234.55
8-Απρ Άλμα σε Μήκος Μπουλούτα Αννα Α2 Κ.Α. 1 04.22
8-Απρ Πασσά Δάφνη Α3 Κ.Α. 2 03.60
8-Απρ Σάκκουλα Αικατερίνη Α4 Κ.Α. 3 03.48
8-Απρ Μαυροπούλου Αικατερίνη-Μαρία Α8 Κ.Α. 4 03.47
8-Απρ Λόη Μαρία Χριστίνα Α6 Κ.Α. 5 03.44
8-Απρ Ηλιοπούλου Μαρία Α8 Κ.Α. 6 03.36
8-Απρ Νιάδη Ευαγγελία Α8 Κ.Α. 7 03.20
8-Απρ Φραγκούλη Έλλη Α7 Κ.Α. 8 03.00
8-Απρ Γκυρτή Βάλια Α7 Κ.Α. 9 02.95
8-Απρ Δαβιλά Θεμελίνα Α7 Κ.Α. 10 02.86
8-Απρ Περτσεμλίδη Μαρία-Κυριακή Α7 Κ.Α. 11 02.80
8-Απρ Καραϊτίδη Μαρίνα Α6 Κ.Α. 12 02.77
8-Απρ Άλμα σε Ύψος Σακέλλιου Νικολίνα Α3 Κ.Α. 1 01.25
8-Απρ Ουϊλκινσον Αριάδνη-Γιόλα Α4 Κ.Α. 2 01.20
8-Απρ Παντελή Μαρίνα-Ευφροσύνη Α1 Κ.Α. 3 01.10
8-Απρ Κωνσταντίνου Ουρανία-Ζωή Α2 Κ.Α. 4 01.05
8-Απρ Σφαιροβολία Σταμπούλογλου Παναγιώτα Α6 Κ.Α. 1 06.62
8-Απρ Ναχμία Ερρικα Α5 Κ.Α. 2 06.36
8-Απρ Λύτσικα-Σαρλή Βασιλική-Ευγενία Α2 Κ.Α. 3 06.29
8-Απρ Γιαννακάκη Λήδα Α2 Κ.Α. 4 05.92
8-Απρ Στασινοπούλου Αικατερίνη Α5 Κ.Α. 5 05.80
8-Απρ Μνιέστρη Αικατερίνη Α3 Κ.Α. 6 05.63
8-Απρ Σαρρή Δωροθέα-Άννα Α5 Κ.Α. 7 05.55
8-Απρ Αργυρού Μαρία-Γεωργία Α6 Κ.Α. 8 04.64
8-Απρ Παπαδημητρίου Ευδοκία Α4 Κ.Α. 9 04.48
8-Απρ Ρίψη Ελ. Σφαίρας Τσίμα Χριστίνα Α4 Κ.Α. 1 23.20
8-Απρ Κουλούρη Φανή Α2 Κ.Α. 2 20.00
8-Απρ Σταθοπούλου Γκόλφω-Ιωάννα Α3 Κ.Α. 3 17.90
8-Απρ Μπασαγιάννη Ευαγγελία Α1 Κ.Α. 4 15.40
8-Απρ Γιαννοπούλου Δανάη Α7 Κ.Α. 5 14.90
8-Απρ Φακορέλλη Άρτεμις Α2 Κ.Α. 6 13.90
8-Απρ Χαλκιά Βενετία Α8 Κ.Α. 7 10.00
8-Απρ Δρόμος 60μ. Εμπόδια Σακέλλιου Νικολίνα Α3 Κ.Α. 1 00:11.59
8-Απρ Κροντηρά Ιωάννα Α6 Κ.Α. 2 00:13.10
8-Απρ Παπαρρηγοπούλου Μαρία Α1 Κ.Α. 3 00:13.37
8-Απρ Στεφάτου Αννα-Ρόουζ Α2 Κ.Α. 4 00:14.10
8-Απρ Παντελή Μαρία Α1 Κ.Α. 5 00:14.72
8-Απρ Γεωργοπούλου Μαρία Α1 Κ.Α. 6 00:14.80
8-Απρ Λινάρδου Ελένη Α1 Κ.Α. 7 00:15.44
8-Απρ Δρόμος 4x100μ. Α5 Κ.Α. 1 00:59.79
8-Απρ Α2 Κ.Α. 2 01:00.32
8-Απρ Α6 Κ.Α. 3 01:01.39
8-Απρ Α1 Κ.Α. 4 01:02.16
8-Απρ Α4 Κ.Α. 5 01:02.57
8-Απρ Α3 Κ.Α. 6 01:03.03
30-Απρ Δρόμος 80μ. Δούκα Μελπομένη Β1 Κ.Α. 1 00:11.88
30-Απρ Λύρα Ειρήνη Β1 Κ.Α. 2 00:12.19
30-Απρ Παπαδήμα Αικατερίνη-Ραφαέλλα Β2 Κ.Α. 3 00:12.59
30-Απρ Γεωργίου Δήμητρα-Κορίνα Β3 Κ.Α. 00:12.59
30-Απρ Ησαϊα Αικατερίνη Β7 Κ.Α. 5 00:14.07
30-Απρ Δρόμος 150μ. Δασμάνογλου Ελένη Β5 Κ.Α. 1 00:22.18
30-Απρ Κρεατσούλα Αγγελική Β8 Κ.Α. 2 00:23.21
30-Απρ Νάκα Φιλίππα-Μαρία Β2 Κ.Α. 3 00:24.10
30-Απρ Σταυροπούλου Ελένη Κων/να Β2 Κ.Α. 4 00:24.25
30-Απρ Κόκκαλη-Παυλίδου Νέλλη-Μαρία Β4 Κ.Α. 5 00:24.68
30-Απρ Δρόμος 300μ. Πιτούλη Σοφία Β7 Κ.Α. 1 00:46.79
30-Απρ Καλαμάτα Μαγδαληνή Β5 Κ.Α. 2 00:51.01
30-Απρ Γάτου Ελένη-Μυρσίνη Β5 Κ.Α. 3 00:53.54
30-Απρ Χατζηαθανασίου Θέλμα Β4 Κ.Α. 4 00:55.23
30-Απρ Ντούνη Αλεξάνδρα-Αθηνά Β1 Κ.Α. 5 01:01.38
30-Απρ Καρίνου Ευαγγελία Β3 Κ.Α. 6 01:05.46
30-Απρ Δρόμος 600μ. Σακελλαροπούλου Αικατερίνη Β5 Κ.Α. 1 02:01.46
30-Απρ Παναγοπούλου Αλκμήνη-Ελένη Β5 Κ.Α. 2 02:14.44
30-Απρ Τσιτσιλιάνου Εμιλίνα Β4 Κ.Α. 3 02:22.02
30-Απρ Λάππα Μυρτώ-Αμαρυλλίς Β1 Κ.Α. 4 02:25.74
30-Απρ Σολομών-Πάντα Λουϊζα Β4 Κ.Α. 5 02:30.05
30-Απρ Καρανικόλα Αικατερίνη Ελευθερία Β3 Κ.Α. 6 02:38.75
30-Απρ Άλμα σε Μήκος Λεωπούλου Δέσποινα -Αικατερίνη Β8 Κ.Α. 1 03.79
30-Απρ Κοκόση Δανάη Β5 Κ.Α. 2 03.68
30-Απρ Πατσούρη Ευγενία Β4 Κ.Α. 3 03.45
30-Απρ Μανού-Κακλαμάνη Μαριάννα Β7 Κ.Α. 4 03.19
30-Απρ Ηλιάκη Αγάπη Β7 Κ.Α. 5 03.09
30-Απρ Παναγιώτου Μαρία-Ρόζα Β5 Κ.Α. 6 02.98
30-Απρ Βλαχάκη Ελένη Β7 Κ.Α. 7 02.94
30-Απρ Κούρτη Νίκη Β6 Κ.Α. 8 02.66
30-Απρ Κωνσταντινοπούλου Ισμήνη Β6 Κ.Α. 9 02.60
30-Απρ Ηλιοπούλου Αικατερίνη Β5 Κ.Α. 10 02.50
30-Απρ Παϊβανά Αλεξάνδρα Β6 Κ.Α. 11 02.08
30-Απρ Άλμα σε Ύψος Βέργου Αρτεμις Β5 Κ.Α. 1 01.30
30-Απρ Καρυοφύλλη Μαρία Β6 Κ.Α. 2 01.20
30-Απρ Ρήγα Δέσποινα Β2 Κ.Α. 3 01.15
30-Απρ Βράϊλα Μαγδαληνή Β8 Κ.Α. 4 01.10
30-Απρ Κοτσύφη Ειρήνη Β7 Κ.Α. 5 01.00
30-Απρ Ανδρεάδη-Μαρινάκου Ελένη Β3 Κ.Α. 01.00
30-Απρ Σφαιροβολία Κορακίτη Αννα-Μαρία Β3 Κ.Α. 1 06.40
30-Απρ Κιτμιρίδου Δέσποινα Β5 Κ.Α. 2 06.30
30-Απρ Φουρίκη Καλλιόπη Β1 Κ.Α. 3 06.17
30-Απρ Δήμα Ελένη Β3 Κ.Α. 4 06.05
30-Απρ Προκοπίου Μαρία-Ελένη Β3 Κ.Α. 5 05.65
30-Απρ Στεργίου Ευαγγελία Β4 Κ.Α. 6 05.19
30-Απρ Δισκοβολία Πανταζοπούλου Παρασκευή-Ζωή Β8 Κ.Α. 1 16.70
30-Απρ Βεροπούλου Μελίνα-Μέϊ Β8 Κ.Α. 2 14.90
30-Απρ Νικολαϊδου Αθανασία Β7 Κ.Α. 3 11.80
30-Απρ Λατουσάκη Όλγα Β4 Κ.Α. 4 10.90
30-Απρ Θωμαϊδου Σοφία-Δομινίκη Β6 Κ.Α. 5 09.70
30-Απρ Σκευοφύλακα Σοφία Β3 Κ.Α. 6 09.40
30-Απρ Παναγιωτίδη Ισμήνη Β3 Κ.Α. 7 08.80
30-Απρ Δρόμος 80μ. Εμπόδια Τσιτσιλιάνου Εμιλίνα Β4 Κ.Α. 1 00:17.33
30-Απρ Παπαδήμα Κατερίνα Β2 Κ.Α. 2 00:17.99
30-Απρ Δρόμος 4x100μ. Β5 Κ.Α. 1 01:00.08
30-Απρ Β2 Κ.Α. 2 01:02.87
30-Απρ Β4 Κ.Α. 3 01:03.93
30-Απρ Β7 Κ.Α. 4 01:04.19
30-Απρ Β1 Κ.Α. 5 01:04.62
30-Απρ Β3 Κ.Α. 6 01:05.46
30-Απρ Δρόμος 80μ. Λάππα Λυδία Γ1 Κ.Α. 1 00:11.64
30-Απρ Δρόμος 150μ. Μπόμπολη Μυρτώ Γ1 Κ.Α. 1 00:22.88
30-Απρ Κουρή Φαίδρα Γ1 Κ.Α. 2 00:23.85
30-Απρ Μαρινάκη Μαρία Γ2 Κ.Α. 3 00:23.88
30-Απρ Τζανέτου Μελπομένη-Μαρία Γ4 Κ.Α. 4 00:26.06
30-Απρ Δρόμος 300μ. Κολλιοπούλου Μικαέλα Γ5 Κ.Α. 1 00:49.07
30-Απρ Αναστασίου Κωννα-Έλλη Γ6 Κ.Α. 2 01:10.28
30-Απρ Δρόμος 600μ. Ρενιέρη Άλκηστις Γ5 Κ.Α. 1 02:03.71
30-Απρ Λεάνδρου Στυλιανή Γ5 Κ.Α. 2 02:47.27
30-Απρ Κανδηλώρου Φωτεινή Γ3 Κ.Α. 3 03:10.55
30-Απρ Άλμα σε Μήκος Γκυρτή Λιάνα Γ3 Κ.Α. 1 00:04.15
30-Απρ Κατάκη-Αναστασάκου Άννα Γ8 Κ.Α. 2 00:03.82
30-Απρ Κωνσταντινίδη Σοφία Γ6 Κ.Α. 3 00:03.69
30-Απρ Ταγκοπούλου Κωνσταντίνα Γ8 Κ.Α. 4 00:03.01
30-Απρ Πετροπούλου Δήμητρα Γ7 Κ.Α. 5 00:02.98
30-Απρ Γραμματικού Μαργαρίτα Γ6 Κ.Α. 6 02.96
30-Απρ Άλμα σε Ύψος Χαρώνη Μαρία-Ανθή Γ5 Κ.Α. 1 01.45
30-Απρ Πετροπούλου Καλλιόπη Γ8 Κ.Α. 2 01.40
30-Απρ Κορκόντζελου Ευθυμία Γ1 Κ.Α. 3 01.25
30-Απρ Χασιώτη Λιλή Γ3 Κ.Α. 4 01.15
30-Απρ Λυμπέρη Σωτηρία Γ7 Κ.Α. 5 01.10
30-Απρ Σφαιροβολία Κατσάνη Δήμητρα Γ6 Κ.Α. 1 09.00
30-Απρ Φουρίκη Αγγελική-Αλεξία Γ1 Κ.Α. 2 06.95
30-Απρ Τσαγκάρη Ηρώ Γ7 Κ.Α. 3 06.55
30-Απρ Αλευροπουλου Αύρα Γ6 Κ.Α. 4 06.45
30-Απρ Καλύβα Έλενα Γ7 Κ.Α. 5 06.10
30-Απρ Τσιδεμίδη Αικατερίνη-Θεοδώρα Γ5 Κ.Α. 6 05.88
30-Απρ Δισκοβολία Καμπόλη Ευγενία Γ7 Κ.Α. 1 18.90
30-Απρ Πλάκα Ευγενία Γ8 Κ.Α. 2 15.20
30-Απρ Νικολουδάκη Ζωή Γ8 Κ.Α. 3 07.80
30-Απρ Μεγαγιάννη Σωτηρία Γ8 Κ.Α. 4 07.70
30-Απρ Δρόμος 80μ. Εμπόδια Χαρώνη Μαριάνθη γ5 Κ.Α. 1 00:12.92
30-Απρ Κατάκη Άννα γ8 Κ.Α. 2 00:14.80
30-Απρ Δρόμος 4x100μ. Γ5 Κ.Α. 1 00:56.91
30-Απρ Γ1 Κ.Α. 2 00:58.87
30-Απρ Γ8 Κ.Α. 3 01:03.02
30-Απρ Γ7 Κ.Α. 4 01:08.08
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr