E.E.I.
ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2002
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ: ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 2012/13 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΜΑΘΗΤΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
17/4/2013 50μ Ελεύθερο Πολύζος Γεώργιος (στ1) Κ.Ψ 1 00:34.47
17/4/2013 Ζαφειράκης Γεώργιος (στ6) Κ.Ψ 2 00:34.69
17/4/2013 Αλεξόπουλος Άλφρεντ-Δημήτρης (στ4) Κ.Α 3 00:38.58
17/4/2013 Παπαδόπουλος Αλέξανδρος (ε1) Κ.Α 4 00:39.90
17/4/2013 Παπαδόδημας Βασίλειος (στ3) Κ.Α 5 00:40.26
17/4/2013 Παπανικολάου Δημήτριος (στ1) Κ.Ψ 6 00:40.53
17/4/2013 Αγαπητός Δημήτρης (στ3) Κ.Ψ 7 00:41.04
17/4/2013 Βλάχος Σταύρος (στ1) Κ.Α 8 00:41.65
17/4/2013 50μ Πρόσθιο Φλουτάκος Αντώνης (ε3) Κ.Ψ 1 00:47.73
17/4/2013 Βανός Δημήτριος (ε2) Κ.Α 2 00:48.77
17/4/2013 Τζιτζικώστας Γεώργιος (στ5) Κ.Α 3 00:49.64
17/4/2013 Φριλίγκος Στέφανος-Αγαμέμνων (στ2) Κ.Α 4 00:50.95
17/4/2013 Κόρακας Θεμιστοκλής (στ4) Κ.Ψ 5 00:55.93
17/4/2013 Σαββουλίδης Κωνσταντίνος (στ1) Κ.Ψ 6 00:56.66
17/4/2013 Λιβάνιος Κωνσταντίνος (στ3) Κ.Ψ ΑΚΥΡΟ
17/4/2013 50μ Ύπτιο Μιχαλάκης Ευθύμιος-Ιωάννης (ε5) Κ.Α 1 00:42.91
17/4/2013 Δήμας Πέτρος (στ2) Κ.Ψ 2 00:43.45
17/4/2013 Ρουγγέρης Αριστομένης-Ιωάννης (ε2) Κ.Α 3 00:48.89
17/4/2013 Ταπραντζής Αθανάσιος (ε1) Κ.Α 4 00:49.14
17/4/2013 Καλαντώνης Ανδρέας (στ3) Κ.Ψ 5 00:55.10
17/4/2013 Δέδες Γεώργιος (στ3) Κ.Ψ 6 00:55.13
17/4/2013 Μπίλλης Νώε (ε6) Κ.Α 7 00:56.64
17/4/2013 25μ Ελεύθερο Καρλαύτης Γεώργιος (στ4) Κ.Ψ 1 00:13.57
17/4/2013 Καρλαύτης Ιωάννης (δ1) Κ.Ψ 2 00:16.13
17/4/2013 Μελάς Λέων (στ2) Κ.Ψ 3 00:16.40
17/4/2013 Μπούρτζος Νικόλαος (δ4) Κ.Α 4 00:17.02
17/4/2013 Παπανικολάου Γεώργιος (δ6) Κ.Ψ 5 00:17.07
17/4/2013 Μπαδογιαννάκης Δήμος (στ2) Κ.Α 6 00:17.61
17/4/2013 Νικολόπουλος Παναγιώτης (στ5) Κ.Α 7 00:18.03
17/4/2013 Μανώλης-Σαρλής Κωνσταντίνος (στ6) Κ.Α 8 00:18.03
17/4/2013 25μ Πρόσθιο Λαναράς Νικόλαος (στ2) Κ.Α 1 00:20.34
17/4/2013 Λαδόπουλος Νικόλαος (στ6) Κ.Ψ 2 00:21.19
17/4/2013 Κούρτης Ιωάννης (στ1) Κ.Α 3 00:22.53
17/4/2013 Καλημέρης Λεωνίδας (στ5) Κ.Ψ 4 00:22.65
17/4/2013 Κοροπούλης Τίτος (δ4) Κ.Α 5 00:22.90
17/4/2013 Κοντολέων Αλέξανδρος-Παναγιώτης (δ6) Κ.Α 6 00:23.45
17/4/2013 Βαμβακάς Γεώργιος (στ3) Κ.Ψ 7 00:23.73
17/4/2013 Πάρσον Φραγκίσκος-Μάριος (ε5) Κ.Ψ 8 00:25.55
17/4/2013 25μ Ύπτιο Μπολώτας Μάξιμος-Άγις (στ1) Κ.Α 1 00:19.89
17/4/2013 Λεμονάς Δημήτρης (στ1) Κ.Ψ 2 00:19.91
17/4/2013 Αρεταίος Ιάσων (ε6) Κ.Α 3 00:21.33
17/4/2013 Παπαδημητρίου Δημήτριος (στ5) Κ.Ψ 4 00:21.61
17/4/2013 Παπαδήμας Αλέξανδρος (ε3) Κ.Ψ 5 00:22.17
17/4/2013 Στεφανής-Παυλίδης Νικόλαος (γ3) Κ.Α 6 00:22.62
17/4/2013 Φωτεινάκης Δημήτριος (δ3) Κ.Α 7 00:23.23
17/4/2013 25μ Πεταλούδα Μιχαλάκης Φανούριος (ε3) Κ.Α 1 00:17.71
17/4/2013 Καρούζος Χαράλαμπος (στ6) Κ.Ψ 2 00:18.89
17/4/2013 Καραμητσάνης Ιωάννης (στ2) Κ.Ψ 3 00:20.05
17/4/2013 Τσαπτσίνος Ιωάννης (στ1) Κ.Ψ 4 00:21.01
17/4/2013 Μιχαήλ Ανδρέας (στ4) Κ.Α 5 00:21.07
17/4/2013 Βατόπουλος Αλκιβιάδης (στ1) Κ.Α 6 00:21.29
17/4/2013 Ζαφέτ Αλβέρτος (ε2) Κ.Ψ 7 00:21.95
17/4/2013 Άλτ Φίλιππος-Χένες (στ1) Κ.Α 8 00:22.37
17/4/2013 4x25μ Ελεύθερο Σκυταλοδρομία Λαδόπουλος Νικόλαος (στ6) Κ.Ψ 1 01:05.63
17/4/2013 Καρούζος Χαράλαμπος (στ6) Κ.Ψ 1 01:05.63
17/4/2013 Ζαφειράκης Γεώργιος (στ6) Κ.Ψ 1 01:05.63
17/4/2013 Πολίτης Δημήτρης (στ6) Κ.Ψ 1 01:05.63
17/4/2013 Καραμητσάνης Ιωάννης (στ2) Κ.Ψ 2 01:05.72
17/4/2013 Μητροφάνης Νικόλαος (στ2) Κ.Ψ 2 01:05.72
17/4/2013 Μελάς Λέων (στ2) Κ.Ψ 2 01:05.72
17/4/2013 Ντούλος Αλέξανδρος (στ2) Κ.Ψ 2 01:05.72
17/4/2013 Λεμονάς Δημήτρης (στ1) Κ.Ψ 3 01:07.77
17/4/2013 Πολύζος Γεώργιος (στ1) Κ.Ψ 3 01:07.77
17/4/2013 Παπανικολάου Δημήτριος (στ1) Κ.Ψ 3 01:07.77
17/4/2013 Τσαπτσίνος Ιωάννης (στ1) Κ.Ψ 3 01:07.77
17/4/2013 Φριλίγκος Στέφανος-Αγαμέμνων (στ2) Κ.Α 4 01:10.92
17/4/2013 Μπαδογιαννάκης Δήμος (στ2) Κ.Α 4 01:10.92
17/4/2013 Μιγάδης Μιχαήλ-Παναγιώτης (στ2) Κ.Α 4 01:10.92
17/4/2013 Λαναράς Νικόλαος (στ2) Κ.Α 4 01:10.92
17/4/2013 Παπαθανασίου Κωνσταντίνος (στ6) Κ.Α 5 01:12.54
17/4/2013 Σίνος Στέφανος (στ6) Κ.Α 5 01:12.54
17/4/2013 Μανώλης-Σαρλής Κωνσταντίνος (στ6) Κ.Α 5 01:12.54
17/4/2013 Σιδέρης Στέφανος-Μάριος (στ6) Κ.Α 5 01:12.54
17/4/2013 Λιβάνιος Κωνσταντίνος (στ3) Κ.Ψ 6 01:13.20
17/4/2013 Καλαντώνης Ανδρέας (στ3) Κ.Ψ 6 01:13.20
17/4/2013 Αγαπητός Δημήτρης (στ3) Κ.Ψ 6 01:13.20
17/4/2013 Δέδες Γεώργιος (στ3) Κ.Ψ 6 01:13.20
17/4/2013 Ταπραντζής Αθανάσιος (ε1) Κ.Α 7 01:13.45
17/4/2013 Αμπακούμκιν Βίκτωρ (ε1) Κ.Α 7 01:13.45
17/4/2013 Μανιάς Παναγιώτης (ε1) Κ.Α 7 01:13.45
17/4/2013 Παπαδόπουλος Αλέξανδρος (ε1) Κ.Α 7 01:13.45
17/4/2013 Νικολόπουλος Παναγιώτης (στ5) Κ.Α 8 01:15.22
17/4/2013 Τζιτζικώστας Γεώργιος (στ5) Κ.Α 8 01:15.22
17/4/2013 Κουρκουμέλης Γεώργιος (στ5) Κ.Α 8 01:15.22
17/4/2013 Παπασπύρου Θεόδωρος-Ερρίκος (στ5) Κ.Α 8 01:15.22
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
Ημ/νια Αγώνισμα Ονομ/μο - Τάξη Σχολείο Θέση Επίδοση
17/4/2013 50μ Ελεύθερο Μιχαλοπούλου Αθηνά (ε6) Κ.Α 1 00:35.97
17/4/2013 Δημοπούλου Αγγελική (στ2) Κ.Α 2 00:36.27
17/4/2013 Σπέντζου Δανάη (στ5) Κ.Ψ 3 00:36.83
17/4/2013 Στουκίδη Χριστίνα (στ2) Κ.Ψ 4 00:37.46
17/4/2013 Μπουκουβάλα Αλίκη (στ1) Κ.Α 5 00:37.55
17/4/2013 Χαλκιά Μαρία-Ελένη (στ2) Κ.Ψ 6 00:39.40
17/4/2013 Πολυχρονοπούλου Αικατερίνη (στ4) Κ.Α 7 00:41.17
17/4/2013 Φλώρου Ξένη (ε2) Κ.Ψ 8 00:42.04
17/4/2013 50μ Πρόσθιο Πνευματικού Αγγελική (στ4) Κ.Α 1 00:41.70
17/4/2013 Μποχλογύρου Ελένη-Μαρία (ε5) Κ.Ψ 2 00:42.07
17/4/2013 Πανοπούλου Χριστίνα (στ2) Κ.Ψ 3 00:43.29
17/4/2013 Παπανδρέου Μαρκέλλα-Καλλιόπη (ε2) Κ.Α 4 00:46.24
17/4/2013 Βανού Μαρία (στ6) Κ.Α 5 00:48.89
17/4/2013 Κουτεντάκη Φανή (ε1) Κ.Α 6 00:51.88
17/4/2013 Φραγκογιάννη-Μάτσα Ίρμα (στ4) Κ.Ψ 7 00:53.13
17/4/2013 50μ Ύπτιο Πανοπούλου Ιωάννα (στ4) Κ.Ψ 1 00:39.61
17/4/2013 Ζερβάκη Ιωάννα (ε4) Κ.Α 2 00:48.47
17/4/2013 Πανταζοπούλου Αμαλία (στ2) Κ.Ψ 3 00:48.77
17/4/2013 Βαρότση Φιλίππα (ε2) Κ.Ψ 4 00:48.80
17/4/2013 Ρέτσου Ελένη (στ5) Κ.Α 5 00:50.43
17/4/2013 Βαρελτζίδη Αλίκη (ε4) Κ.Α 6 00:50.51
17/4/2013 Τεγοπούλου Μαρία (στ6) Κ.Α 7 00:51.11
17/4/2013 25μ Ελεύθερο Αρμόνη Χρυσούλα (δ2) Κ.Α 1 00:16.10
17/4/2013 Κερτσικώφ Μελίνα (στ2) Κ.Α 2 00:16.47
17/4/2013 Καραγιαννίδου Χρύσα (δ1) Κ.Ψ 4 00:16.99
17/4/2013 Κουρκουμέλη Μαρία-Λιόνα (ε3) Κ.Α 3 00:16.99
17/4/2013 Γασπαρινάτου Μαρία (ε3) Κ.Ψ 5 00:17.35
17/4/2013 Γιαννά Ευαγγελία-Ρηγοπούλα (ε2) Κ.Ψ 6 00:17.78
17/4/2013 Λάμπου Ζωή-Πηγή (στ3) Κ.Ψ 7 00:18.41
17/4/2013 25μ Πρόσθιο Κοντονή Ιουλία-Άννα (στ6) Κ.Ψ 1 00:19.19
17/4/2013 Παμπούκη Αικατερίνη (στ6) Κ.Α 2 00:21.03
17/4/2013 Ματσοπούλου Αικατερίνη-Όλγα (στ5) Κ.Α 3 00:21.98
17/4/2013 Ηλιοπούλου Δέσποινα-Ναυσικά (δ1) Κ.Ψ 4 00:22.42
17/4/2013 Ματσιώτα Μαρία-Τζέμα (δ3) Κ.Α 5 00:24.98
17/4/2013 Μητρόπαπα Ελισάβετ (στ3) Κ.Α 6 00:25.44
17/4/2013 Αθανασίου Ειρήνη (δ5) Κ.Ψ 7 00:25.54
17/4/2013 25μ Ύπτιο Κατσιγιάννη Ναταλία-Γεωργία (στ5) Κ.Ψ 1 00:20.06
17/4/2013 Καραγεώργου Αναστασία-Αναϊς (στ6) Κ.Α 2 00:20.09
17/4/2013 Μακροπούλου Άννα (στ6) Κ.Ψ 3 00:20.81
17/4/2013 Κοροπούλη Φωτούλα (δ5) Κ.Α 4 00:20.98
17/4/2013 Ζαφέτ Μικαέλα (ε4) Κ.Ψ 5 00:21.20
17/4/2013 Εφραίμογλου Αναστασία (δ3) Κ.Α 6 00:21.72
17/4/2013 Πανδή Λυδία (δ2) Κ.Ψ 7 00:22.10
17/4/2013 25μ Πεταλούδα Μαρούδα Μαρία (στ4) Κ.Ψ 1 00:16.93
17/4/2013 Σακελλαριάδη-Εφραίμογλου Αγάπη (ε1) Κ.Α 2 00:19.89
17/4/2013 Λαμπρακάκη Αλεξία (στ6) Κ.Ψ 3 00:20.20
17/4/2013 Μητρέλια Ιφιγένεια-Δωρίτα (στ2) Κ.Α 4 00:20.50
17/4/2013 Αισώπου Νεφέλη (ε2) Κ.Α 5 00:24.56
17/4/2013 Δαλιάνη Αλεξάνδρα (ε2) Κ.Ψ 6 00:26.35
17/4/2013 Διαμαντοπούλου Ναυσικά (στ6) Κ.Α 7 00:28.17
17/4/2013 4x25μ Ελεύθερο Σκυταλοδρομία Μαρούδα Μαρία (στ4) Κ.Ψ 1 01:06.64
17/4/2013 Φραγκογιάννη-Μάτσα Ίρμα (στ4) Κ.Ψ 1 01:06.64
17/4/2013 Πανοπούλου Ιωάννα (στ4) Κ.Ψ 1 01:06.64
17/4/2013 Τερζάκη Σοφία (στ4) Κ.Ψ 1 01:06.64
17/4/2013 Δημοπούλου Αγγελική (στ2) Κ.Α 2 01:08.33
17/4/2013 Μητρέλια Ιφιγένεια-Δωρίτα (στ2) Κ.Α 2 01:08.33
17/4/2013 Αρεταίου Δανάη (στ2) Κ.Α 2 01:08.33
17/4/2013 Κερτσικώφ Μελίνα (στ2) Κ.Α 2 01:08.33
17/4/2013 Στουκίδη Χριστίνα (στ2) Κ.Ψ 3 01:10.70
17/4/2013 Χαλκιά Μαρία-Ελένη (στ2) Κ.Ψ 3 01:10.70
17/4/2013 Πανοπούλου Χριστίνα (στ2) Κ.Ψ 3 01:10.70
17/4/2013 Κρητικού Αγάπη (στ2) Κ.Ψ 3 01:10.70
17/4/2013 Αγγέλικα-Νικήτα Μαρία (στ6) Κ.Α 4 01:14.69
17/4/2013 Βανού Μαρία (στ6) Κ.Α 4 01:14.69
17/4/2013 Παμπούκη Αικατερίνη (στ6) Κ.Α 4 01:14.69
17/4/2013 Τεγοπούλου Μαρία (στ6) Κ.Α 4 01:14.69
17/4/2013 Γαροφαλάκη Δάφνη-Ευρυδίκη (στ3) Κ.Α 5 01:15.53
17/4/2013 Κρομμύδα Άρτεμις (στ3) Κ.Α 5 01:15.53
17/4/2013 Αναγνωστοπούλου Αντιγόνη (στ3) Κ.Α 5 01:15.53
17/4/2013 Μητρόπαπα Ελισάβετ (στ3) Κ.Α 5 01:15.53
17/4/2013 Αισώπου Νεφέλη (ε2) Κ.Α 6 01:15.86
17/4/2013 Γκατσώνη Νεφέλη (ε2) Κ.Α 6 01:15.86
17/4/2013 Παπανδρέου Μαρκέλλα-Καλλιόπη (ε2) Κ.Α 6 01:15.86
17/4/2013 Σαρσέντη Σοφία (ε2) Κ.Α 6 01:15.86
17/4/2013 Βαρότση Φιλίππα (ε2) Κ.Ψ 7 01:18.70
17/4/2013 Γιαννά Ευαγγελία-Ρηγοπούλα (ε2) Κ.Ψ 7 01:18.70
17/4/2013 Ξανθοπούλου Ελένη (ε2) Κ.Ψ 7 01:18.70
17/4/2013 Φλώρου Ξένη (ε2) Κ.Ψ 7 01:18.70
17/4/2013 Φραντζεσκάκη Καλυψώ (στ5) Κ.Ψ 8 01:20.32
17/4/2013 Κατσιγιάννη Ναταλία-Γεωργία (στ5) Κ.Ψ 8 01:20.32
17/4/2013 Σπέντζου Δανάη (στ5) Κ.Ψ 8 01:20.32
17/4/2013 Τσουπίδη Αριάννα (στ5) Κ.Ψ 8 01:20.32
Αρχική σελίδα | Επικοινωνία | Ανακοινώσεις | Χάρτης Ιστοχώρου Σχεδιασμός | © 2008/09 E.E.I.
Ψυχικό: Στεφάνου Δέλτα 15 Π. Ψυχικό 154 52, +30 210 6798100 • Κάντζα: Κάντζα Αττικής 153 51 • Ταχ.Θυρ. 65005 154 10, Π. Ψυχικό • info@haef.gr